به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قصد دارد جلسه ای را با یحیی گل محمدی پیرامون تمدید قرارداد بازیکنان اصلی این تیم برگزار کند. مدیرعامل سرخپوشان می خواهد بازیکنان فعلی این تیم را که گل محمدی برای فصل آینده نیز روی آنها نظر دارد پای میز […]به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قصد دارد جلسه ای را با یحیی گل محمدی پیرامون تمدید قرارداد بازیکنان اصلی این تیم برگزار کند.

مدیرعامل سرخپوشان می خواهد بازیکنان فعلی این تیم را که گل محمدی برای فصل آینده نیز روی آنها نظر دارد پای میز مذاکره برای تمدید قرارداد بنشاند.

انصاری فرد که خیلی خوب می داند احتمالا کی دو بازیکن دیگر این تیم در پایان فصل با پیشنهاد اروپایی ها روبرو می شوند قصد دارد قرارداد آنها را تمدید کند تا در صورت رفتن از پرسپولیس همچون پرونده ترانسفر علیرضا بیرانوند به بلژیک، پولی بابت رضایتنامه دریافت کند.

انصاری فرد که به خوبی در جریان تزریق پول برای اواخر اسفندماه به حساب این باشگاه است در گام اول قصد تمدید قرارداد چهار بازیکن را در آستانه نوروز99 دارد.