به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  زمانی که دروازه‌بان‌های لیورپول آماده باشند، بحثی بر سر این که چه کسی در دروازه قرار بگیرد وجود ندارد و آلیسون بکر دروازه‌بان اصلی این تیم است. او برنده دستکش طلایی فصل پیش لیگ برتر است. او در 27سالگی سال‌های بسیاری را پیش رو دارد و […]به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  زمانی که دروازه‌بان‌های لیورپول آماده باشند، بحثی بر سر این که چه کسی در دروازه قرار بگیرد وجود ندارد و آلیسون بکر دروازه‌بان اصلی این تیم است. او برنده دستکش طلایی فصل پیش لیگ برتر است.

او در 27سالگی سال‌های بسیاری را پیش رو دارد و خودش را به عنوان یکی از بهترین‌های دنیا مطرح کرده است.

آدریان که در تابستان 2019 به صورت آزاد راهی لیورپول شد، در هفته‌های اول که آلیسون مصدوم بود در دروازه این تیم قرار گرفت. او گفت: «من مشتاقانه منتظر آن لحظات بودم. البته تصور نمی‌کردم در همان ابتدای فصل بازی کنم. خوشبختانه از نظر ذهنی و فیزیکی آماده‌ام. زمانی که هم‌تیمی شما مصدوم باشد هرگز اتفاق خوبی نیفتاده است، اما از بین ما دو نفر فقط یکی می‌تواند بازی کند.

آلیسون سال گذشته فاتح لیگ قهرمانان و کوپا آمه‌ریکا شد. او پارسال بهترین دروازه‌بان دنیا بود. اما وقتی من هستم، او نمی‌تواند استراحت کند. من این را ثابت کرده‌ام.»