سپاهان در برابر العین به پیروزی رسید. به گزارش وب‌سایت نود، دو تیم العین و سپاهان امروز از ساعت 18:20 در دور اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان  با حساب 4-0 به سود نماینده ایران به پایان رسید. ترکیب دو تیم به شرح زیر می‌باشد؛ ترکیب […]

سپاهان در برابر العین به پیروزی رسید.

به گزارش وب‌سایت نود، دو تیم العین و سپاهان امروز از ساعت 18:20 در دور اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان  با حساب 4-0 به سود نماینده ایران به پایان رسید.

ترکیب دو تیم به شرح زیر می‌باشد؛

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، مرتض منصوری، محمد طیبی، شایان مصلح، سعیدآقایی، مهدی کیانی، امید نورافکن، سروش رفیعی(83- ولادیمیر کومان)، محمدرضا حسینی(70- سجاد شهباززاده)، محمد محبی و کی روش استنلی ( ۷۷ -علی قربانی )

ترکیب العین: خالد عیسی، سالم عبدالله، اسماعیل احمد، کایو کانیدو، اسلام خان، لابا کودجو، بندر الحبابی، احمد برمان(65- یاسین)، فلاح ولید، تسوکاسا شیوتانی، سعید جمعه

کارت ها

عبدالله 34 و سعید 67 العین

شرح گل

دقیقه 38 (العین 0-1 سپاهان): ارسال خوب سعید آقایی با ضربه سر محبی وارد دروازه العین شد.

دقیقه 46 (العین 0-2 سپاهان): با ضربه سر طیبی توپ با اشتباه مدافع العین به کی‌روش استنلی رسید و او گل دوم را به ثمر رساند.

دقیقه 52 (العین 0-3 سپاهان): بار دیگر سانتر بسیار دقیق سعید آقایی به سروش رفیعی رسید و این هافبک خلاق با یک بغل پا دروازه العین را گشود.

دقیقه 78 (العین 0-4 سپاهان): محمد طیبی با ضربه سر گل چهارم را به ثمر رساند.

4416