سرمربی پرسپولیس پس از شکست مقابل الدحیل به انتقاد از شاگردانش پرداخت. به گزارش ایلنا، گل محمدی درباره بازی اینطور صحبت‌هایش را شروع کرد: انتظار بازی سختی را داشتیم اما اشتباهات زیادی داشتیم و الدحیل هم ما را تنبیه کرد بابت این اشتباهات. بعد از این سعی کردیم به گل برسیم ولی تیم حریف بازی […]

سرمربی پرسپولیس پس از شکست مقابل الدحیل به انتقاد از شاگردانش پرداخت.

به گزارش ایلنا، گل محمدی درباره بازی اینطور صحبت‌هایش را شروع کرد: انتظار بازی سختی را داشتیم اما اشتباهات زیادی داشتیم و الدحیل هم ما را تنبیه کرد بابت این اشتباهات. بعد از این سعی کردیم به گل برسیم ولی تیم حریف بازی بسته ای به نمایش گذاشت البته گلر حریف هم روز خوبی داشت.


سرمربی سرخپوشان در واکنش به اینکه این اشتباهات به دلیل ناآمادگی تیمش بوده اینطور واکنش نشان داد: آنها فقط سه موقعیت روی دروازه ما داشتند که دو گل زدند. ما در نیمه دوم تمام مهره های هجومی را وارد زمین کردیم ولی به گل نرسیدیم. ما شروع بدی داشتیم و در طول بازی هم تمرکز نداشتیم که باعث مشکلاتی برای تیم ما شد.


گل محمدی درباره تصمیمات داوری اینطور توضیح داد: من معمولا درباره داوری صحبت نمی‌کنم ولی در برخی صحنه‌ها خصوصا در صحنه گل اول می توانست بهتر تصمیم بگیرد. چند اشتباه داور در طول بازی داشت اما مهمترین مساله این بود که ما تمرکز لازم و کافی را نداشتیم. 


سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه آیا این شکست تاثیری در ادامه روند تیمش با توجه به فشردگی بازی‌ها خواهد داشت گفت: ما به طور طبیعی باید بازی بعدی را در ایران برگزار می کردیم اما همه می‌دانند چه اتفاقی افتاده و ما اکنون باید سه بازی آتی را هم خارج از خانه برگزار کنیم. این برای ما فشار ایجاد خواهد کرد ولی ما باید تمرینات بهتر و بهتری انجام دهیم و با تمرکز بیشتری پا به مسابقات بعدی بگذاریم. ما از این مرحله عبور خواهیم کرد و کارمان را انجام می‌دهیم چرا که شغل ما این است که بهترین را به نمایش بگذاریم.

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید