به گزارش گروه ورزشی رسانه7 یحیی گل محمدی سر مربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از باخت دو بر صفر تیمش مقابل الدحیل قطر گفت: بازیکنان الدحیل فقط سه موقعیت روی دروازه ما داشتند که دو گل زدند. ما در نیمه دوم تمام مهره های هجومی را وارد زمین کردیم ولی به گل نرسیدیم. ما شروع […]

به گزارش گروه ورزشی رسانه7 یحیی گل محمدی سر مربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از باخت دو بر صفر تیمش مقابل الدحیل قطر گفت: بازیکنان الدحیل فقط سه موقعیت روی دروازه ما داشتند که دو گل زدند. ما در نیمه دوم تمام مهره های هجومی را وارد زمین کردیم ولی به گل نرسیدیم. ما شروع بدی داشتیم و در طول بازی هم تمرکز نداشتیم که باعث مشکلاتی برای تیم ما شد.

وی افزود: من معمولا درباره داوری صحبت نمی کنم ولی در برخی صحنه‌ها خصوصا در صحنه گل اول می توانست بهتر تصمیم بگیرد. چند اشتباه داور در طول بازی داشت اما مهمترین مساله این بود که ما تمرکز لازم و کافی را نداشتیم.

سر مربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه عنوان کرد: ما به طور طبیعی باید بازی بعدی را در ایران برگزار می کردیم اما همه می‌دانند چه اتفاقی افتاده و ما اکنون باید سه بازی آتی را هم خارج از خانه برگزار کنیم. این برای ما فشار ایجاد خواهد کرد ولی ما باید تمرینات بهتر و بهتری انجام دهیم و با تمرکز بیشتری پا به مسابقات بعدی بگذاریم. ما از این مرحله عبور خواهیم کرد و کارمان را انجام می‌دهیم چرا که شغل ما این است که بهترین را به نمایش بگذاریم.

گل محمدی پیرامون مصدومیت ترابی نیز گفت: در مورد مصدومیت ترابی هیچ چیز مشخص نیست و منتظر نظر پزشک هستیم.

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید