به گزارش خبرگزری فارس، امیر قلعه نویی بعد از پیروزی پرگل مقابل العین در نشست خبری این دیدار گفت: تمام بازیکنان در این بازی بهترین عملکرد را داشتند و من از تمام آنها رضایت داریم. سپاهان در این بازی در ورزشگاه هزاع بن زاید یک نتیجه تاریخی به دست آورد و بعد غیبت 4 ساله […]

به گزارش خبرگزری فارس، امیر قلعه نویی بعد از پیروزی پرگل مقابل العین در نشست خبری این دیدار گفت: تمام بازیکنان در این بازی بهترین عملکرد را داشتند و من از تمام آنها رضایت داریم. سپاهان در این بازی در ورزشگاه هزاع بن زاید یک نتیجه تاریخی به دست آورد و بعد غیبت 4 ساله از لیگ قهرمانان آسیا این نتیجه خوب را کسب کرد.

وی افزود: تمام بازیکنان به بهترین نحو ممکن در این بازی وظایف خود را انجام دادند. مخصوصا در میانه زمین هافبک ها بهترین عملکرد را داشتند و موفق شدند بازیکن های خطرناکی مثل کایو و کانیدو را مهار کنند.

سرمربی سپاهان گفت: بازیکنان از تمام فرصت های به دست آمده بهترین استفاده را کردند و 4 گل برای تیم به ثمر رساندند. این پیروزی اهمیت زیادی برای ما دارد و انگیزه بازیکنان را در آینده بالا می برد. امروز ما جشن گرفتیم و از فردا تمرکز خود را برای بازی های آینده می گذاریم.

انتهای پیام/ا

منبع خبر:فارس

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید.