به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛   شایعات مربوط به جدایی فوق ستاره آرژانتینی از بارسلونا روز به روز افزایش پیدا می کند. پیش از این نیز صحبت هایی مبنی بر پیوستن دوباره مسی و گواردیولا به گوش می رسید و این موضوع بار دیگر نیز مطرح شده است. هیچ نشانه ای از جانب مسی […]به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛   شایعات مربوط به جدایی فوق ستاره آرژانتینی از بارسلونا روز به روز افزایش پیدا می کند. پیش از این نیز صحبت هایی مبنی بر پیوستن دوباره مسی و گواردیولا به گوش می رسید و این موضوع بار دیگر نیز مطرح شده است.

هیچ نشانه ای از جانب مسی درباره این موضوع دیده نشده اما بندی در قرارداد او وجود دارد که اجازه می دهد در پایان هر فصل به صورت رایگان بارسلونا را ترک کند. بارسلونا نیز در تلاش است که قرارداد جدیدی با ستاره خود به امضا برساند اما هنوز موفق نشده است. بریدا در گفتگو با رادیو آنچیو اسپرت اظهار داشت: ” مسی یک بازیکن خارق العاده است.

عملکرد او در بارسلونا عالی بوده است. او از 13 سالگی در این تیم حضور داشته و با خانواده اش زندگی کرده است. جدایی برای او دشوار است اما غیرممکن نیست. او و رونالدو دو بازیکن خوبی هستند که می توانند یک روز در کنار یکدیگر نیز به میدان بروند. ”