سرمربی سپاهان گفت: تمام بازیکنان در این بازی بهترین عملکرد را داشتند و من از تمام آنها رضایت داریم. به گزارش وب‌سایت نود، امیر قلعهنویی بعد از پیروزی پرگل مقابل العین در نشست خبری این دیدار گفت: تمام بازیکنان در این بازی بهترین عملکرد را داشتند و من از تمام آنها رضایت داریم. سپاهان در این […]

سرمربی سپاهان گفت: تمام بازیکنان در این بازی بهترین عملکرد را داشتند و من از تمام آنها رضایت داریم.

به گزارش وب‌سایت نود، امیر قلعهنویی بعد از پیروزی پرگل مقابل العین در نشست خبری این دیدار گفت: تمام بازیکنان در این بازی بهترین عملکرد را داشتند و من از تمام آنها رضایت داریم. سپاهان در این بازی در ورزشگاه هزاع بن زاید یک نتیجه تاریخی به دست آورد و بعد غیبت 4 ساله از لیگ قهرمانان آسیا این نتیجه خوب را کسب کرد.

وی افزود: تمام بازیکنان به بهترین نحو ممکن در این بازی وظایف خود را انجام دادند. مخصوصا در میانه زمین هافبک ها بهترین عملکرد را داشتند و موفق شدند بازیکن های خطرناکی مثل کایو و کانیدو را مهار کنند.

سرمربی سپاهان گفت: بازیکنان از تمام فرصت های به دست آمده بهترین استفاده را کردند و 4 گل برای تیم به ثمر رساندند. این پیروزی اهمیت زیادی برای ما دارد و انگیزه بازیکنان را در آینده بالا می برد. امروز ما جشن گرفتیم و از فردا تمرکز خود را برای بازی های آینده می گذاریم.