به گزارش رسانه ۷، امانوئل آدبایور، مهاجم توگویی پیشین تیم‌های آرسنال، منچسترسیتی و رئال‌مادرید به تیم المپیا پاراگوئه پیوست. قرارداد امانوئل آدبایور در ماه دسامبر با تیم کایسری اسپور ترکیه به اتمام رسید و حالا این مهاجم باتجربه ادامه دوران ورزشی خود را در پاراگوئه و تیم المپیا دنبال خواهد کرد. رئیس این باشگاه چندی […]

آدبایور به لیگ پاراگوئه رفتبه گزارش رسانه ۷، امانوئل آدبایور، مهاجم توگویی پیشین تیم‌های آرسنال، منچسترسیتی و رئال‌مادرید به تیم المپیا پاراگوئه پیوست.

قرارداد امانوئل آدبایور در ماه دسامبر با تیم کایسری اسپور ترکیه به اتمام رسید و حالا این مهاجم باتجربه ادامه دوران ورزشی خود را در پاراگوئه و تیم المپیا دنبال خواهد کرد. رئیس این باشگاه چندی قبل قول داده بود امانوئل آدبایور را جذب خواهد کرد و در نهایت هم این اتفاق رخ داد.

آدبایور دوباره در تیم جدیدش با روکه سانتاکروز، مهاجم نام آشنای فوتبال پاراگوئه همبازی می‌شود. آدبایور و سانتاکروز هر دو در سال ۲۰۰۹ به منچسترسیتی پیوستند، اما هیچ‌کدام نتوانستند در این باشگاه عملکرد خوبی داشته باشند.

اوج دوران ورزشی امانوئل آدبایور در آرسنال رقم خورد که بیش از ۱۰۰ بازی برای این باشگاه در لیگ برتر جزیره انجام داد. مهاجم آفریقایی المپیا در دوران حضور ژوزه مورینیو در رئال مادرید هم مدت کوتاهی برای این تیم به میدان رفت، اما نتوانست نمایش خوبی ارائه کند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید.