به گزارش گروه ورزشی رسانه7 حمید درخشان پیشکسوت ملی‌پوش باشگاه پرسپولیس پیرامون بازی این تیم مقابل الدحیل به خبرنگار برنا گفت: اگر اشتباهات مدافعان نباشد گلی در فوتبال رد و بدل نمی شود. البته بازیکنان نباید به داوران در آن صحنه اعتراض می کردند و باید حداقل منتظر می شدند تا توپ از بازی خارج […]

به گزارش گروه ورزشی رسانه7 حمید درخشان پیشکسوت ملی‌پوش باشگاه پرسپولیس پیرامون بازی این تیم مقابل الدحیل به خبرنگار برنا گفت: اگر اشتباهات مدافعان نباشد گلی در فوتبال رد و بدل نمی شود. البته بازیکنان نباید به داوران در آن صحنه اعتراض می کردند و باید حداقل منتظر می شدند تا توپ از بازی خارج شود.

سرمربی سابق پرسپولیس در ادامه افزود: نکته مهم درباره پرسپولیس است که بازی با الدحیل تمام شد و بازیکنان باید تمام تمرکز خود را بروی بازی بعدی مقابل الشارجه بگذارند. باید نقاط ضعف را در این دیدار برطرف کنیم و پرسپولیس می تواند در بازی های بعدی با کسب پیروزی زمین بازی را ترک کند.

مهاجم سابق پرسپولیس در باره حضور اوساگونا و استوکس در کنار و اینکه آیا این زوج می‌تواند در ادامه هم موفق باشد، اظهار داشت: امیدوارم این دو بازیکن خارجی در ادامه بازی ها بهتر بازی کنند به گونه ای که بتوان گفت آنها از مهاجمان داخلی بهتر هستند. به هر حال اینکه کدام بازیکنان در ترکیب اصلی حضور داشته باشند بر عهده سر مربی است.

درخشان در پایان عنوان کرد: جا دارد به سپاهان بابت بازی خوب و برد خوبش هم تبریک بگویم. باشگاه‌ها خارج از ایران همه نماینده کشورمان هستند و همه باید از آنها حمایت کنیم. امیدوارم تیم‌های ایرانی در هفته دوم لیگ قهرمانان هم بتوانند نتایج خوبی کسب کنند.

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید