به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  مرتضی تبریزى هیچ شباهتی به مرتضی تبریزی ذوب آهن ندارد. دلیلش را شاید مرتضی تبریزی هم نداند. حجم انتقادها از او بالا رفته اما تبریزی حتی یک تکان هم به خودش نمی دهد. دیروز او می توانست یک گل حساس را پس از چرخش در محوطه […]به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  مرتضی تبریزى هیچ شباهتی به مرتضی تبریزی ذوب آهن ندارد. دلیلش را شاید مرتضی تبریزی هم نداند. حجم انتقادها از او بالا رفته اما تبریزی حتی یک تکان هم به خودش نمی دهد. دیروز او می توانست یک گل حساس را پس از چرخش در محوطه جریمه بزند اما او هم مثل اکثر مهاجمان فوتبال ایران که دوست دارند تور دروازه را سوراخ کنند، توپ را به آسمان شلیک کرد تا به قول زنده یاد بهرام شفیع، اگر دو دروازه را روی هم بگذارند توپ به تیرک افقی دروازه برخورد کند!

معلوم نیست مشکل تبریزی چیست اما هر چه هست نه شفر و نه استراماچونی و نه مجیدی نتوانسته اند تبریزی را احیا کنند. حالا که قائدى مصدوم شده هواداران استقلال بیشتر از غیبت قائدى نگران حضور تبریزى شده اند. در یک کلام باید گفت تبریزی انگار فوتبال بازى کردن را فراموش کرده.

هواداران استقلال با وجود مصدومیت قائدی على الحساب یک ماه را با تبریزى مدارا کنند تا شیخ و قائدى برسند و باید فقط به ارسلان مطهری امیدوار باشند. البته اگر ارسلان مطهری به تیم مصدومان استقلال نپیوندد!