به گزارش رسانه ۷،؛ مهرداد خلیلیان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در جدیدترین صحبت های خود در خصوص دوپینگ ورزشکاران نکات جالبی را مطرح کرد. خلیلیان در این خصوص گفت: بحث دوپینگ بحث های حقوقی بسیاری دارد و به این سادگی نمی توان درباره آن صحبت کرد.اما من صادقانه می توانم بگویم که نه.تا به حال […]

به گزارش رسانه ۷،؛ مهرداد خلیلیان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در جدیدترین صحبت های خود در خصوص دوپینگ ورزشکاران نکات جالبی را مطرح کرد.

خلیلیان در این خصوص گفت: بحث دوپینگ بحث های حقوقی بسیاری دارد و به این سادگی نمی توان درباره آن صحبت کرد.اما من صادقانه می توانم بگویم که نه.تا به حال چنین موردی نبوده که ورزشکاری پس از اعلام مثبت شدن تستش از ورزش خداحافظی کند.ضمن اینکه ما مجبور هستیم که آزمایش ها را اعلام کنیم و صرفا با یک کد مواجه هستیم و نمی دانیم این نمونه برای چه کسی است. نمونه دوپینگ فقط در مرحله آخر در صورت مثبت بودن اعلام می شود و قابل کتمان نیست.

خلیلیان در پاسخ به این سوال که آیا سابقه داشته که ورزشکاری پس از مثبت شدن آزمایش دوپینگش و اطلاع از آن و قبل از خبردار شدن رسانه ها از ورزش خداحافظی کند گفت: بله.اما اسم آن ها را هرگز اعلام نخواهیم کرد.

۲۵۴ ۲۵۱

منبع خبر: خبر آنلاین

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.