به گزارش گروه ورزشی رسانه۷ رسول کربکندی، پیشکسوت فوتبال کشورمان، درباره دیدار این تیم با السد قطر در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: بازی اول همیشه مشکلات خودش را دارد. مانند نداشتن شناخت کافی از حریف و استرسی که به هر حال هر مسابقه‌ای در آغاز دارد. این […]

به گزارش گروه ورزشی رسانه۷ رسول کربکندی، پیشکسوت فوتبال کشورمان، درباره دیدار این تیم با السد قطر در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: بازی اول همیشه مشکلات خودش را دارد. مانند نداشتن شناخت کافی از حریف و استرسی که به هر حال هر مسابقه‌ای در آغاز دارد. این دیدار هم دقیقا با همین شرایط برای سپاهان برگزار شد. اما سپاهان به خوبی توانست از پس این بازی خارج از خانه برآید و با یک نتیجه خوب برنده شود.

وی افزود: اما بازیکنان و کادرفنی نباید مغرور شوند چراکه بازی با السد خیلی مهمتر است. درست است سپاهان با کسب این پیروزی پر گل راه صعود به مرحله بعد را برای خود هموار کرد اما برای مقابله با السد باید با برنامه‌تر از همیشه باشد. العین تیم خوبی است ولی چون در خط دفاعی و درون دروازه ضعف بزرگی دارد نتوانست مقابل سپاهان بازی خوبی را حتی در خانه خود انجام بدهد.

کربکندی در پایان درباره ماندن قلعه‌نویی در کنار سپاهان اظهار کرد: تیم پرستاره‌ای مانند سپاهان توسط هر مربی که بسته شده باید توسط همین مربی هم اداره شود چراکه کنترل کردن این همه بازیکن کار آسانی نیست. ماندن قلعه‌نویی برای سپاهان ضروری بود و خوب شد که این اتفاق هم افتاد و او ماند.

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید