به گزارش گروه ورزشی رسانه۷ در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا تیم های فوتبال شهرخودرو ایران و پاختاکور ازبکستان از گروه دوم مسابقات و از ساعت ۱۷:۳۰ در تاشکند به مصاف هم می روند. شهرخودرو که در نخستین دیدار خود با دو گل مغلوب الهلال عربستان شده بود، به دنبال این است در تاشکند بازی […]

به گزارش گروه ورزشی رسانه۷ در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا تیم های فوتبال شهرخودرو ایران و پاختاکور ازبکستان از گروه دوم مسابقات و از ساعت ۱۷:۳۰ در تاشکند به مصاف هم می روند.

شهرخودرو که در نخستین دیدار خود با دو گل مغلوب الهلال عربستان شده بود، به دنبال این است در تاشکند بازی خوبی را ارائه بدهد و نتیجه مورد نظر را نیز کسب کند. پاختاکور در بازی اول خود توانسته بود با نتیجه دو بر یک شباب الاهلی امارات را از مقابل بردارد تا همانند الهلال سه امتیازی شود.

پاختاکور که توانسته بود در لیگ فصل پیش ازبکستان با اقتدار قهرمان شود، با حمایت هوادارانش می تواند روز سختی برای شهرخودرو رقم بزند اما شاگردان مجتبی سرآسیابی نیز همه تلاش خود را به کار می گیرند تا بتوانند از رقیب قدرتمند خود امتیاز بگیرند.

پاختاکور در سال های اخیر با نمایندگان ایران بازی های زیادی را انجام داده و از این حیث تجارب خوبی دارند. شهرخودرو نیز با حضور نفرات باتجربه ای نظیر مهدی رحمتی، محمدرضا خلعتبری و محمد قاضی امیدوار است بهترین عملکرد را در تاشکند داشته باشد.

در دیگر مسابقه این گروه تیم های شباب الاهلی امارات و الهلال عربستان از ساعت ۱۷ به مصاف هم می روند.

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید