خانم بازیگر از مردم بخاطر فیزیک صورتش عذرخواهی کرد! + عکس
خانم بازیگر از مردم بخاطر فیزیک صورتش عذرخواهی کرد! + عکس
شیوا خسرومهر بازیگر سینما و تلویزیون از مردم به خاطر فیزیک صورتش عذرخواهی کرد.

شیوا خسرو مهر که در فیلم ها و سریال های بسیاری به ایفای نقش پرداخته، به تازگی بازی در مجموعه «بچه مهندس» را به پایان برده و در دو کار نوروزی در حال پخش از سیما حضور دارد. شیوا خسرو مهر در خصوص حضور همزمانش در این دو سریال گفت:در دو سریال «دوپینگ» و «کامیون» حضور دارم و نقش مادر را بازی می کنم، اما تفاوت های زیادی در هر دو کار وجود دارد.

این بازیگر توضیح داد: در سریال «دوپینگ» نقش مادر دختری را بازی می کنم که دچار چالش هایی شده است و در سریال «کامیون» هم نقش مادر تازه به دوران رسیده ای را بازی کرده ام. در کامیون دو خانواده محوریت اصلی داستان را عهده دارند که من نقش مادر یکی از خانواده را ایفا می کنم.

وی درباره حضور همزمان و پذیرش مشکلات آن با توجه به شیوع بیماری کرونا گفت: من در حال بازی در سریال «دوپینگ» بودم که سریال «کامیون» به کارگردانی آقای اطیابی هم پیشنهاد شد و به هر دو گروه سازنده تاکید کردم که سر کار هستم و با برنامه ریز دو گروه هماهنگی ها انجام شد.

خسرو مهر افزود: هر دو کار با نکات ایمنی و بهداشتی جلوی دوربین رفتند و هم اکنون هم گروه در حال تصویربرداری هستند. هر یک ساعت محل تصویربرداری ضدعفونی می شد و همه اعضای گروه دارای ماسک و اسپری ضدعفونی بودیم.

بازیگر کامیون عنوان کرد: همه اعضای گروه دقت می کردند به خصوص کارگردان ها به طور مثال یکی از دوستانم را سرصحنه پس از دو سال دیدم می خواستم او را در آغوش بگیرم آقای اطیابی متذکر شد که شرایط عادی نیست و باید فاصله را رعایت کنیم. حتی در طول کار هم اگر مخاطب دقت کند خواهد دید زمان شیوع کرونا در تصویر قابل تشخیص است؛ بازیگران با فاصله بیشتری قرار می گیرند و هنگام صرف غذا هم جلوی دوربین بسیار رعایت می شود. قسمت هایی که در این روز ها پخش شده مربوط به شیوع بیماری نبوده است.

وی درباره نحوه فعالیت در این دو سریال نوروزی توضیح داد: در سریال «دوپینگ» آقای مقصودی به همراه آقای نیک نژاد کارگردانی دو گروه را عهده دار بودند که کار من با آقای نیک نژاد پیش می رفت و در سریال «کامیون» نیز آقای اطیابی و آقای محسن یوسفی کارگردانی دو گروه را عهده دار بودند که من با آقای اطیابی کار داشتم.

خسرومهر در ادامه از مردم به خاطر فیزیک صورتش عذرخواهی کرد و گفت: من سال ها گودی چشم داشتم و ساعت ها دوستان چهره پرداز برای پرکردن این گودی زیر چشم وقت صرف می کردند. من اول دی ماه به توصیه یکی از خانم های دکتر ژل تزریق کردم که متاسفانه با پوست بدن من سازگاری نداشت و ژل حرکت کرد و در حال آنزیم زدن جهت درمان هستم.

وی ادامه داد: مخاطبان تلویزیون صورت من را نازیبا و چاق در تصویر خواهند دید همین جا به عزیزان توصیه می کنم از این آنزیم ها استفاده نکنند، چون هیچ تضمینی نیست که با بدنشان سازگاری داشته باشد. از آقایان اطیابی و مقصودی به خاطر این که با توجه به صورتم مرا پذیرفتند و اجازه فعالیت در این دو کار نوروزی را دادند همچنین مدیران شبکه سه و دو تشکر می کنم.

وی در پایان از مردم خواست که از سفر های غیرضروری خودداری کنند و در خانه بمانند و تاکید کرد: همه عزیزان در رسانه ملی تلاش می کنند با برنامه های زنده و ضبط شده اوقات خوشی را برای شما فراهم کنند من بعد از اتمام کار ها در خانه ماندم و تنها یک بار برای انجام کار بانکی از خانه خارج شدم. بهتر است به توصیه های بهداشتی گوش کنیم، نگران سلامتی کادر پزشکی کشور باشیم و در خانه بمانیم.