پرده‌برداری شهره لرستانی از زندگی شخصی‌اش/ عکس
پرده‌برداری شهره لرستانی از زندگی شخصی‌اش/ عکس

شهره لرستانی با ارائه اطلاعاتی درباره زندگی شخصی‌اش، تاکید کرد که هیچوقت ازدواج نکرده است، متولد تهران است و اعتقادات عمیق و باورهای پاک به خداوند و کائنات دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شهره لرستانی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون با انتشار تصویری از صفحه اول شناسنامه‌اش در اینستاگرام، درباره زندگی خود نوشت: «این شناسنامه من – المثنی هم نیست نسخه اصل است دو صفحه دیگرش هم خالی است و هنوز پر نشده و هنوز وقت نکردم با شناسنامه جدید عوضش کنم…

چند نکته قابل توضیح است چون به کرات از من سووال می شود چه در ملاقات‌های حضوری و چه فضای مجازی- خصوصا که در برخی سایت‌ها خبر ازدواج من !! و حتی بچه‌های من آمده که برای خودم هم جالب بود!!

نکته ها: ١- من هرگز ازدواج نکرده ام هیچوقت تا به امروز -٢-من متولد تهران هستم و پدر و مادر و قوم و خویشان و اجداد و پیشینه‌ام لرستان زیسته‌اند-٣-تا چند روز دیگر – یعنی آخر خرداد ۵٣ ساله می شوم – و از میزان وقتی که حروم کردم و صرف رشد شخصی خودم نشد بسیار متاسفم-۴- تا یادم میاید ادمی هستم با اعتقادات عمیق و باورهای پاک به خداوند و کاینات و چرخه انرژی ها در جهان هستی…. به تمام مقدسین و کسانیکه برای دریافت حقیقت تلاش کردند احترام قایلم …با امام حسین (ع) عهدی دارم بزرگ- و…نمی توانم در برابر بی عدالتی های اجتماع بی تفاوت باشم- ۳۲ سال فعالیت فرهنگی هنری دانشگاهی و مدیریتی و…. در کارنامه ام هست…با این همه در هیچ فرقه یا حزب یا دسته بندی یا باندی نبوده و نیستم – هرچند بواسطه شغلم که در اصل خود را نویسنده و کارگردان می دانم همه جور مطالعات و حضور اجتماعی و شرکت در آیین ها و مراسم و سفرهای گوناگون به قصد اشنایی با دیدگاه‌های مختلف داشته و دارم…. شیفته اشعار مولانا هستم ….و با فضای معنوی اشعار و داستانهایش خو گرفته ام ……من یک هنرمند مستقل هستم و به حیات وحش و حیوانات عشق می ورزم و به قوم لر که خواستگاه فرهنگی من است افتخار می کنم و معتقدم دیار لرستان پر از استعدادهای درخشانی است که پرورش نیافته و نادیده گرفته شده اند…..با این همه عشق دین و میهن ،، انسانی می اندیشم و تمام جهان را سرزمین خودم می دانم….و برای صلح جهانی و رفاه و امنیت، برای تمام مردم در سراسر دنیا هر روز دعا می کنم….

از تنها چیزی که بیزارم :دروغ و دروغگویانند و در زندگی شخصی و کاری هم همیشه صداقت داشته ام و به داشتن صداقت( هرچند مانع پیشرفتم شده) به خود می بالم.»

شهره لرستانی

شهره لرستانی