به گزارش رسانه ۷، داستان‌های وریا غفوری کاپیتان استقلال و اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیئت‌مدیره باشگاه ادامه دارد و در جدیدترین اتفاق وریا علیه خلیل‌زاده استوری منتشر کرد. غفوری در این استوری نوشت: چه توهین‌آمیز و زشت صحخبت کردی در مورد حقی که باید 3، 4 سال پیش با احترام به پاس عرق‌های ریخته شده و زحمات کشیده […]

به گزارش رسانه ۷، داستان‌های وریا غفوری کاپیتان استقلال و اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیئت‌مدیره باشگاه ادامه دارد و در جدیدترین اتفاق وریا علیه خلیل‌زاده استوری منتشر کرد.

غفوری در این استوری نوشت: چه توهین‌آمیز و زشت صحخبت کردی در مورد حقی که باید 3، 4 سال پیش با احترام به پاس عرق‌های ریخته شده و زحمات کشیده شده در این وضعیت اقتصادی داده می‌شد! ولی لازم است به‌عنوان یک کاپیتان تا حدودی آگاه، این بحث را باز کنم که شما و امثال شما چه گلی به سر استقلال زدید. شمایی که به عنوان یک عضو اقتصادی وارد باشگاه شدید. آیا به نظر شما نیاز نیست به طور شفاف بحث کارگزار مورد تأییدتان تبیین شود که حداقل هواداران بدانند چه فاجعه‌ای‌ست این قرارداد کارگزاری! قراردادی که زانو روی گردن استقلال گذاشته و حق نفس کشیدن را از استقلال گرفته است.

حمله وریا به خلیل‌زاده: شما چه گلی به سر استقلال زدید؟

بیشتر بخوانید:
وریا غفوری: چک برگشتی شرکت خلیل‌زاده دست من است!
خلیل‌زاده: غفوری تهمت‌‌ زده و باید به باشگاه احضار شود
پشت پرده مصاحبه شدیداللحن وریا غفوری علیه خلیل‌زاده

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه 7 بخوانید.