به گزارش خبرگزاری تسنیم، بنونتو صدرنشین جدول رده‌بندی سری B به‌عنوان اولین تیم از دسته دوم فوتبال ایتالیا جواز حضور در سری A را کسب کرد. شاگردان فیلیپو اینزاگی با ثبت یک رکورد موفق به کسب جواز صعود به بالاترین سطح از فوتبال باشگاه ایتالیا شدند، چرا که در فاصله هفت هفته به پایان رقابت‌ها […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بنونتو صدرنشین جدول رده‌بندی سری B به‌عنوان اولین تیم از دسته دوم فوتبال ایتالیا جواز حضور در سری A را کسب کرد.

شاگردان فیلیپو اینزاگی با ثبت یک رکورد موفق به کسب جواز صعود به بالاترین سطح از فوتبال باشگاه ایتالیا شدند، چرا که در فاصله هفت هفته به پایان رقابت‌ها این کار را انجام دادند، کاری که آخرین بار توسط تیم آسکولی در فصل ۷۸-۱۹۷۷ صورت گرفت.

جادوگران (لقب بنونتو) از همان ابتدای فصل سری B را تحت سلطه داشت و در نهایت هم با ۲۴ امتیاز اختلاف نسبت به نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده‌اش جواز صعود گرفت.

تیم تحت هدایت مهاجم سابق میلان و آتزوری، در ۳۱ بازی‌اش در این فصل از لیگ دسته دوم فوتبال ایتالیا، ۲۳ برد، هفت تساوی و تنها یک باخت به همراه ۵۶ گل زده و تنها ۱۵ گل خورده داشته است.

این دومین حضور بنونتو در مسابقات سری A است. این تیم فصل ۱۸-۲۰۱۷ نیز در سری A حضور داشت، اما خیلی زود به دسته‌ پایین برگشت. بنتونتو روز گذشته (دوشنبه) با غلبه بر تیم یووه‌ استابیا در یک بازی خانگی و با توجه به توقف تیم‌های کروتونه و اسپتزیا جواز صعود گرفت.

 

هواداران بنونتو اما به جز صعود خبر خوشحال‌کننده دیگری هم دریافت کردند، اینکه لویی رمی، مهاجم سابق تیم لیل امروز در دفتر باشگاه حاضر خواهد شد تا به‌عنوان بازیکن آزاد با تیم‌شان قرارداد ببندد. در صورت پذیرفته شدن این مهاجم ۳۳ ساله فرانسوی در تست پزشکی، او قراردادی سه ساله خواهد بست.

/