به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس مسابقه عکس «همسایگان آفتاب» همزمان با دهه کرامت به همت آستان مقدس حضرت احمد بن موسی الکاظم علیه‌السلام برگزار می‌شود. این جشنواره در دو محور عکاسی حرفه‌ای شامل شادی در بقاع متبرکه و کرونا و بخش جنبی با موضوعات آذین‌بندی منازل هیئت با معابر مساجد حسینیه‌ها […]

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس مسابقه عکس «همسایگان آفتاب» همزمان با دهه کرامت به همت آستان مقدس حضرت احمد بن موسی الکاظم علیه‌السلام برگزار می‌شود.

این جشنواره در دو محور عکاسی حرفه‌ای شامل شادی در بقاع متبرکه و کرونا و بخش جنبی با موضوعات آذین‌بندی منازل هیئت با معابر مساجد حسینیه‌ها جشن‌های دهه کرامت جشن‌های خانگی و نظم مجازی پخت و تزئین نذورات و برنامه‌هایی از این دست علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا ۱۴ تیرماه از طریق پست الکترونیک به نشانی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

به نفر اول این جشنواره در بخش ویژه ۲ میلیون تومان، نفر دوم یک میلیون تومان و نفر سوم ۵۰۰ هزار تومان اهدا می شود همچنین در بخش جنبی ۲۰ جایزه ۱۰۰ هزار تومانی به ۲۰ برگزیده اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/