به گزارش خبرگزاری تسنیم، میرالم پیانیچ که در جریان معاوضه با آرتور ملو قراردادی چهار ساله با باشگاه بارسلونا با بند فسخ ۴۰۰ میلیون یورویی امضا کرد، با پایان فصل جاری یوونتوس را ترک و راهی نوکمپ خواهد شد. هافبک بوسنیایی یوونتوس در حساب کاربری رسمی خود در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» در پیامی احساسی به […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، میرالم پیانیچ که در جریان معاوضه با آرتور ملو قراردادی چهار ساله با باشگاه بارسلونا با بند فسخ ۴۰۰ میلیون یورویی امضا کرد، با پایان فصل جاری یوونتوس را ترک و راهی نوکمپ خواهد شد.

هافبک بوسنیایی یوونتوس در حساب کاربری رسمی خود در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» در پیامی احساسی به هواداران یوونتوس نوشت:

نفسی عمیق بکش، این چیزی است که من در لحظات تعیین‌کننده مسابقه در ذهنم تکرار می‌کنم. این چیزی است که حالا به تکرارش ادامه می‌دهم و سعی می‌کنم چیزی که در حال حاضر حس می‌کنم را اینجا بنویسم. چهار سال پیش به یوونتوس آمدم و با این تیم تقریباً هر جامی که می‌شد را به دست آوردم. حتی زمانی هم که با این تیم موفق به کسب جام نشوید، یک بازیکن یوونتوس باید تلاشش را برای کسب جام به کار ببندد.

این چهار سال، سخت و پرفشار و البته همراه با تجربه بازی کنار فوتبالیست‌های حرفه‌ای بود، اما بالاتر از اینها تمامی آنها دوستان واقعی‌ام بودند که با آنها پیروزی و رکوردها و البته شکست‌های تلخ را در اوج پیروزی سهیم شدم.

این سال‌هایی است که من به‌عنوان یک انسان و یک پدر پخته‌تر شدم. این شهری (تورین) است که ادین (پسرش) در آن رشد کرد و بزرگترین هوادار این تیم شد و جایی است که خانواده‌ام بهترین خاطرات زندگی‌شان را ساختند.

فکر نمی‌کنم هیچ‌گاه بتوانم آنطور که باید از شما تشکر کنم، اما با این حال:

از خانواده آنیلی تشکر می‌کنم.

از تمامی هم‌تیمی‌هایم که در این ماجراجویی با من بودند، تشکر می‌کنم.

از تمامی کارکنان باشگاه و اعضای کادر فنی که به پیشرفت من کمک کردند، تشکر می‌کنم.

از هواداران که باعث شدند هر روز حسی خاص داشته باشم، تشکر می‌کنم.

من یک چیز را یاد گرفتم و آن اینکه حداقل زمانی وجود ندارد که بتوانید عاشق شوید. در نهایت موضوع خیلی ساده است؛ شما پیراهن یوونتوس را به مانند پوست دوم‌تان به تن می‌کنید و همیشه تمام تلاش‌تان را برایش به کار می‌بندید و هیچ‌گاه مرتکب کار اشتباهی نمی‌شوید.

حالا ما زمان کافی برای شکست خوردن نداریم و از حالا تا پایان فصل چیزهای زیادی برای به دست آوردن در پیش داریم. بنابراین نفسی عمیق بکش چون چیزی که شاید امروز غمگین به نظر بیاید، از فردا خاطره فوق‌العاده خواهد شد که در مابقی دوران زندگی‌مان در قلب‌مان باقی بماند.

میرالم، تا آخر.

/