مشاور امنیت ملی رئيس جمهور امریکا می‌گوید که امریکا تقریبا تمام تحریم‌های ممکن علیه روسیه و ایران را وضع کرده است و تحریم‌های زیادی باقی نمانده است. پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :     روبرت اوبراین، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ، رئیس جمهور امریکا اخیرا در جریان یک کنفرانس خبری در کاخ سفید […]

مشاور امنیت ملی رئيس جمهور امریکا می‌گوید که امریکا تقریبا تمام تحریم‌های ممکن علیه روسیه و ایران را وضع کرده است و تحریم‌های زیادی باقی نمانده است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

 

روبرت اوبراین، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ، رئیس جمهور امریکا اخیرا در جریان یک کنفرانس خبری در کاخ سفید گفت در جواب به اینکه آیا واشنگتن قصد دارد “جزاهای” جدید برای مسکو و تهران وضع کند، گفت: “ما فرصت‌های آینده برای این کار را جستجو می‌کنیم. یکی از مشکلاتی که در رابطه به ایران و روسیه است، اینست که ما آنقدر تحریم علیه این کشورها وضع کرده ایم که در حال حاضر گزینه‌های خیلی کم باقی مانده است. اما ما هر نوع اقدام بالقوه برای مهار این کشورها و همچنان دیگران به شمول چین و کشورهای دیگر که ما تاهنوز نام نبرده ایم اما تلاش دارند بر انتخابات در امریکا تاثیر بگذارند، را بررسی می‌کنیم”.

قبل از این اوبراین در مصاحبه با شبکه تلویزیونی CBS گفته بود که هکرهای روسی و ایرانی نمی‌توانند نه از راه تغییر در نتایج و نه از راه دخالت در پروسه رایدهی، بر انتخابات در امریکا تاثیر گذارند.