هری مگوایر، مدافع انگلیسی لسترسیتی، خواهان انتقال به منچستریونایتد است.

پایگاه خبری رسانه ۷:

به گزارش “رسانه۷”، اولویت اول منچستریونایتد در تابستان امسال جذب یک مدافع میانی باکیفیت است و هری مگوایر، مدافع  ۲۶ ساله و انگلیسی لسترسیتی مورد توجه این تیم قرار گرفته است. اگرچه سیتیزن ها نیز خواهان جذب مگوایر هستند، اما خود او می خواهد راهی تیمی شود که در دوران کودکی هوادارش بوده است.

سایت گل مدعی شد هری مگوایر از علاقه شدید یونایتد به جذب خود به وجد آمده و متقاعد شده بخشی از پروژه بازسازی یونایتد توسط اوله گونار سولسشر لقب گیرد. اخبار ها حاکی از آن است که یونایتد پیشنهادی حدود ۸۸ میلیون دلار برای خرید این مدافع باکیفیت ارائه کرده است، اما هیئت مدیره لستر امیدوار است که پیشنهاد یونایتد به بیش از ۱۰۰ میلیون دلار برسد تا آنگاه اجازه جدایی وی را صادر کند.

در حال حاضر اوله گونار سولسشر بازیکنانی چون اریک بایی، ویکتور لیندنف، کریس اسمالینگ، جونز، مارکوس روخو و آکسل تانزبه در خط دفاعی را در اختیار دارد اما بر کسی پوشیده نیست که در فصول اخیر مشکلات دفاعی بلای جان یونایتد شده و هری مگوایر می تواند بخش زیادی از آن را مرتفع کند.

تابستان سال قبل ژوزه مورینیو نیز تلاش زیادی برای خرید حداقل یک مدافع میانی و مشخصا هری مگوایر کرد اما این انتقال در آن مقطع صورت نگرفت و حالا ممکن است بعد از یک فصل، مگوایر به تیم محبوب دوران کودکی خود ملحق شود.