وحید فاضلی در خصوص تساوی نساجی مقابل تراکتور به خبرنگار برنا گفت: بازی فوتبال است و هر اتفاقی در آن می‌افتد. ۲۰ دقیقه اول بازی حریف مالکیت توپ را در دست داشت و طبق برنامه‌ای که داشتیم در پانزده دقیقه دوم می‌خواستیم تیم حریف را از جلو پرس بکنیم و توپ گیری داشته باشیم که […]

وحید فاضلی در خصوص تساوی نساجی مقابل تراکتور به خبرنگار برنا گفت: بازی فوتبال است و هر اتفاقی در آن می‌افتد. ۲۰ دقیقه اول بازی حریف مالکیت توپ را در دست داشت و طبق برنامه‌ای که داشتیم در پانزده دقیقه دوم می‌خواستیم تیم حریف را از جلو پرس بکنیم و توپ گیری داشته باشیم که به برنامه مان هم رسیدیم. ما در ۱۵ دقیقه دو موقعیت خوب داشتیم که در یک سوم دفاعی آن ها گرفتیم و اینکه به هر حال به گل هم رسیدیم . در نیمه دوم هم می توانستیم بازی را کنترل کنیم ولی متاسفانه روی خطاهایی که گرفته شد عقب نشینی کردیم و گل خوردیم در حالی که طبق گفته کارشناسان آفساید بوده است.

او در خصوص عملکرد داوری ادامه داد: اشتباهات داوری اجتباب ناپذیر است واشتباهات داوری همیشه هست ولی امیدواریم کمتر از ناحیه داوری  ضربه بخوریم وکل تیم ها کمتر  ضربه بخورند ولی در کل ادامه این اشتباهات در همه تیم ها با اوردن VAR می تواند به ما کمڪ کند. ما هزینه زیادی برای ویلموتس کرده ایم واین روش خیلی به فوتبال ما کمڪ کند .

سرمربی نساجی در خصوص صحبت های منصوریان در مورد میزبانی نساجی عنوان کرد :  من نمیدانم ، من  شاگرد هستم وتجربه یکسری مسائل را  ندارم وتفکرمان را روی کار خودمان گذاشتیم و روی  مسائل حاشیه ای تمرکز نکردیم که ببینیم  میزبانی خوب بوده یا بد بوده  است  و تمرکزمان روی کار فردی  است ودر ادامه شاید  با تجربه تر شدم و روی این  مسایل تمرکز کردم!

وی در خصوص اینکه زمانی که  نساجی را از محمود فکری تحویل گرفت فکر می کرد بتواند در این حد موفق باشد  گفت : با لطف خدا وشخصیتی که  الان بازیکنان  دارند سعے میکنم اقتدار  را حفظ کنیم  وامیدوارم که این تلاش ها  ادامه پیدا کند ورتبه خوبی کسب کنیم .من با فکری کار کردم ونیاز بودکه خودم مستقل شوم وبه توانایی بچه ها وخودم ایمان داشتم وکار را شروع کردم و انشاالله با لطف خدا روز به روز خوب وبهتر شویم.

فاضلی در پایان در خصوص بازی هفته آینده با سایپا افزود : ما برای  هر بازی برنامه جداگانه داریم وبازی به بازی پیش می رویم و باید  برای هر بازی برنامه  داشته باشیم واستراتژی  خوبی مقابل تیم ها نشان دهیم واین که نساجی  ساختار خوبی از  چه لحاظ تاکتیکی و چه شخصیتی دارد . امیدوارم فوتبال ما روز به روز به صورت حرفه ای  تر جلو برود و همه ما چه مربیان و چه بازیکنان به سمت مسائل  فنی بروند و نه مسایل حاشیه ای.

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید