ایوب اصغرخانی، بازیکن اسبق استقلال و مدیر فنی آکادمی این باشگاه، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به وضعیت استقلال اظهار داشت: اتفاقا دیروز در محل تمرین استقلال حضور داشتم و از نزدیک با کادر فنی و بازیکنان دیدار کردم. شرایط تیم بعد از حواشی بازی با فولاد بهتر شده و […]

ایوب اصغرخانی، بازیکن اسبق استقلال و مدیر فنی آکادمی این باشگاه، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به وضعیت استقلال اظهار داشت: اتفاقا دیروز در محل تمرین استقلال حضور داشتم و از نزدیک با کادر فنی و بازیکنان دیدار کردم. شرایط تیم بعد از حواشی بازی با فولاد بهتر شده و فکری توانسته تیم را جمع و جور کند. با روحیه‌ای که از بازیکنان استقلال دیدم این تیم می‌تواند در بازی امروز نتیجه خوبی بگیرد چون جنجال‌های بازی با فولاد از استقلال دور شده و بازیکنان و کادر فنی به آرامش رسیده‌اند.

او با اشاره به انتقاداتی که از سرمربی استقلال می‌شود، ادامه داد: در یک هفته اخیر و بعد از بازی با فولاد انتقاداتی از فکری شده که به نظر من درست نبوده چون الان خیلی برای انتقاد کردن زود است و باید به فکری و تیمش فرصت داد. متاسفانه من می‌بینم کسانی از استقلال انتقاد می‌کنند که حتی در یک جلسه از تمرینات این تیم حضور نداشته‌اند و نمی‌دانند چه کسی آماده هست و چه کسی نیست و خبری از وضعیت بازیکنان ندارند. به اعتقاد من حتی انتقاد کردن از تعویض‌های فکری هم درست نیست چون خود او بهتر از هر کسی وضعیت بازیکنانش را می‌داند و هر تصمیمی هم که می‌گیرد به‌خاطر صلاح استقلال است.

پیشکسوت استقلال با اشاره به دیدار این تیم مقابل ماشین‌سازی گفت: من فوتبالم را از ماشین‌سازی آغاز کردم و ۱۰ سال در این تیم توپ زدم. امسال ماشین‌سازی تیمی جوان با یک مربی جوان است که همه با انگیزه هستند و می‌خواهند مقابل استقلال خودشان را نشان دهند. ماشین‌سازی برای تقابل با استقلال انگیزه‌های زیادی دارد اما استقلا ل هم آماده است و امیدوارم هر تیمی بهتر باشد ببرد. استقلال را دوست دارم اما ماشین‌سازی هم خانه من است با این حال امیدوارم استقلال پیروز میدان باشد تا از این بحرانی که ناخواسته بعد از بازی با فولاد گرفتارش شده خارج شود.

اصغرخانی خاطرنشان کرد: به نظر من اگر فکری بتواند حاشیه‌های استقلال را جمع کند این تیم امسال می‌تواند قهرمان شود. استقلال تیم خوبی دارد بازیکنان موثر فصل گذشته به جز علی کریمی در تیم ماندند و بازیکنان خوبی جذب شدند و اگر فکری به درستی حواشی را مدیریت کند روزهای خوبی در انتظار استقلال خواهد بود. متاسفانه به خاطر فراگیر شدن فضای مجازی حاشیه‌ها تشدید شده وگرنه زمان ما این همه حاشیه نبود. البته باشگاه‌های بزرگ همیشه حاشیه‌های بزرگ هم دارند اما چون فکری انسان خوبی است خدا او را دوست دارد و کمکش می‌کند.

مدیر فنی آکادمی باشگاه استقلال با اشاره به اینکه استعدادهای زیادی در تیم‌های پایه این باشگاه وجود دارد، گفت: سال‌ها در تیم‌های پایه کار کردم و بازیکنان بزرگی مثل شایان مصلح، امید نورافکن، مجید حسینی، رضا آذری، محسن کریمی و خیلی‌های دیگر را به فوتبال ایران تحویل داده‌ام. همین الان هم استقلال در تیم‌های پایه خود بازیکنان بسیار مستعدی دارد که اگر به آنها بها داده شود استقلال تا ۱۰ سال دیگر هم نیاز به خرید بازیکن ندارد. متاسفانه استقلال در سال‌های اخیر بازیکنان مستعد خود در تیم‌های پایه را به راحتی از دست داد و بعد برای برگرداندن آنها هزینه زیادی را متحمل شد اما باید تدبیری اندیشیده شود تا این بچه‌ها بیایند برای بزرگسالان استقلال بازی کنند. ۳/۵

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید