به گزارش برنا؛ رقابت‌های لیگ برتری‌ها در هفته سوم در شرایطی دنبال می‌شود که در این هفته تقابل‌های جالبی را در بازی های رو در رو شاهد خواهیم بود. گل گهرسیرجان – فولاد خوزستان قلعه نویی- نکو؛ به یاد آخرین روز مشترک! بدون شک یکی از اصلی ترین تقابل های جذاب در هفته سوم، رویارویی […]

به گزارش برنا؛ رقابت‌های لیگ برتری‌ها در هفته سوم در شرایطی دنبال می‌شود که در این هفته تقابل‌های جالبی را در بازی های رو در رو شاهد خواهیم بود.

گل گهرسیرجان – فولاد خوزستان

قلعه نویی- نکو؛ به یاد آخرین روز مشترک!

بدون شک یکی از اصلی ترین تقابل های جذاب در هفته سوم، رویارویی امیر قلعه نویی و جواد نکونام در دیدارگل گهر در برابر فولاد است، ۲ سرمربی که  سال های نه چندان دور در کسوت مربی و شاگرد در استقلال در کنار هم بودند حالا در قامت سرمربیان لیگ برتری روبروی هم قرار می گیرند. جالب است در لیگ دوازدهم که استقلال قهرمان لیگ برتر شد این ۲ نفر در جمع آبی پوشان در کنار هم بودند.

استقلال- ماشین‌سازی‌تبریز

انتقام، انتقام، انتقام!      

در دیدار این هفته آبی پوشان تهرانی، شاگردان محمود فکری حریفی را روبروی خود می بینند که خاطره خوشی از آن در فصل قبل ندارند. در لیگ نوزدهم ماشین سازی در ۲ دیدار رفت و برگشت موفق شد استقلال را شکست دهد تا بدین ترتیب استقلالی ها برای جبران شکست های فصل قبل و جبران  باخت اخیر در برابر فولاد، در برابر ماشین سازی انگیزه های فراوانی را داشته باشند.

سایپا- نساجی مازندران

جالب مثل رویارویی کاپیتان با سایپا!

بدون شک نقطه عطف این دیدار رویارویی کاپیتان قدیمی سایپا در نساجی برابر نارنجی پوشان است. روزبه شاه‌علی دوست کاپیتان باسابقه سایپا در حالی در نقل و انتقالات زمستانی از این تیم جدا شد و به نساجی پیوست  این انتقال برای خیلی ها سوال برانگیز بود اما این اتفاق رخ داد تا کاپیتان سایپا پس از سال های زیاد و متوالی حضور در این تیم، به شکل عجیبی از سایچا جدا شده و به نساجی برود. در دیدار این هفته سایپا و نساجی، شاه‌علی دوست پس از سال ها حضور در جمع نارنجی‌پوشان حالا باید روبروی این تیم قرار بگیرد.

آلومینیوم اراک- مس رفسنجان  

تقابل لیگ یکی ها  این بار در لیگ برتر!

تیم هایی که در فصل گذشته در چنین روزهایی در لیگ دسته اول باشگاه های ایران روبروی هم قرار گرفته بودند، در سومین بازی خود در لیگ برتر در فصل جاری روبروی هم می ایستند تا بدین ترتیب بتوان تقابل این هفته آلومینیوم اراک و مس رفسنجان را تقابل دسته اولی های پارسال در لیگ برتر امسال نامید.

ذوب آهن- پیکان  

سرمربیان پرسپولیسی روبروی هم!

در دیدار این هفته ذوب آهن در برابر پیکان، این تیم ها در حالی برابر هم به میدان می روند جدال سرمربیان این تیم ها می تواند جالب توجه باشد. تقابل رحمان رضایی و مهدی تارتار که سرمربیان پرسپولیسی لیگ برتر محسوب می شود را می توان تقابل جالب در این دیدار دانست.

تراکتور- سپاهان

کاپیتان به تیم سابقش رسید

در سال‌های اخیر دیدارهای تراکتور و سپاهان، همواره یکی از جالب ترین دیدارهای فصل بوده و معمولا هم بازی های جذابی از کار در آمده است. طبق قرعه،  درهفته سوم لیگ برتر  این تیم ها در این فصل خیلی زود باید به مصاف هم بروند. در این دیدار تقابل مهدی کیانی مرد باتجربه در جمع سپاهانی‌ها برابر تیمی که سال‌های نه چندان دور بازوبند را تراکتور را برعهده داشت حالا باید در برابر تیم سابقش به میدان برود. در سوی مقابل احسان حاج‌صفی هم باید با تیمی که در آن به فوتبال معرفی شد و به تیم ملی رسید روبرو شود. ۳

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید