سرمربی نساجی می‌گوید داوری کمر نساجی را شکست. به گزارش رسانه ۷،وحید فاضلی، سرمربی نساجی پس از شکست دو بر یک تیمش در بازی امروز (سه‌شنبه) در برابر پیکان اظهار کرد: ما امروز به داور باختیم. امیدوارم شهامت داشته باشند و از نساجی عذرخواهی کنند. چه داور و چه کسانی که آن‌ها را برای چنین […]

سرمربی نساجی می‌گوید داوری کمر نساجی را شکست.

به گزارش رسانه ۷،وحید فاضلی، سرمربی نساجی پس از شکست دو بر یک تیمش در بازی امروز (سه‌شنبه) در برابر پیکان اظهار کرد: ما امروز به داور باختیم. امیدوارم شهامت داشته باشند و از نساجی عذرخواهی کنند. چه داور و چه کسانی که آن‌ها را برای چنین بازی‌های مهمی انتخاب می‌کنند. آن‌ها کمر نساجی را شکاندند. همه دیدند که دو پنالتی و یک گل سالم ما را نگرفتند. متاسفانه چند موقعیت هم خودمان خراب کردیم و شرایط این‌طور شد. من تا عمر دارم آقای ضیایی را نمی‌بخشم. اگر این اشتباهات اثبات شد، آقای ضیایی چطور می‌خواهد بخوابد؟ او با زندگی یک تیم و یک سرمربی جوان بازی کرده است. وقتی به او گفتم که اشتباه کرده است، می‌خندد. متاسفم که چنین شخصیت‌هایی در فوتبال هستند.

او افزود: بازی امروز باید ۴ بر صفر به سود ما می‌شد اما ۲ بر یک باختیم. آقای ضیایی اگر کمی انسانیت در وجودتان است از مردم قائم‌شهر عذرخواهی کنید. ما در پنج بازی یک امتیاز گرفتیم که به لطف داوری رخ داده است. آن‌ها راحت سر ما را می‌برند. ان‌شاءالله که سهوی باشد.

سرمربی نساجی در پایان گفت: به تیم پیکان بابت این برد تبریک می‌گویم.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.