سرمربی ذوب‌آهن اشتباه‌های داوری را یکی از اصلی‌ترین دلایل نتیجه نگرفتن تیمش دانست. به گزارش رسانه ۷،رحمان رضایی سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبری پس از شکست تیمش برابر تراکتور اظهار کرد: در نیمه اول سعی کردیم از بالا تیم حریف را پرس کنیم اما در مواردی در جابه‌جا شدن در خط هافبک تاخیر […]

سرمربی ذوب‌آهن اشتباه‌های داوری را یکی از اصلی‌ترین دلایل نتیجه نگرفتن تیمش دانست.

به گزارش رسانه ۷،رحمان رضایی سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبری پس از شکست تیمش برابر تراکتور اظهار کرد: در نیمه اول سعی کردیم از بالا تیم حریف را پرس کنیم اما در مواردی در جابه‌جا شدن در خط هافبک تاخیر داشتیم. موقعیت‌هایی را به دست آوردیم و استفاده نکردیم. برای جبران گل خورده سعی کردیم باز هم پرس کنیم. در فوتبال نمی‌شود بالای ۷۰ دقیقه پرس کرد.

وی ادامه داد: در نیمه دوم سعی کردیم از همین تاکتیک استفاده کردیم و در بسیاری از موارد هم موفق شدیم و موقعیت‌هایی هم به دست آوردیم و در نهایت هم به گل رسیدیم. بعد از گل غافلگیر شدیم و در یارگیری‌ها اشتباه کردیم. در طول این هفته روی یارگیری تاکید زیادی داشتیم اما باز هم ضعف نشان دادیم. قبل از گل دوم تراکتور ما می توانستیم گل برتری را به ثمر برسانیم اما موفق نشدیم.

او در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر آینده ذوب‌آهن گفت: من به این تیم امیدوار هستم. تیم ما می‌تواند در آینده بهتر شود. در فوتبال اگر قدر موقعیت‌هایت ندانی، ضرر خواهی کرد. بازیکنان ما در ضربات آخر تمرکز نداشتند. ما می‌توانیم به لیگ برگردیم و به روال خوبی برسیم. شرایط ما خطرناک است اما تا آخر فصل بازی‌های زیادی مانده است. برنامه ما افزایش تلاش و تمرکز است و این تنها راه ما برای خارج شدن از این شرایط است.

رضایی درباره داوری در این دیدار گفت: ناداوری زیاد بوده است. اگر اشتباه‌های مکرر داوری در بازی‌های ما نبود، تیم ما در جمع ۳ تیم اول بود. متاسفانه حق تیم ما ضایع شده است. باشگاه و مدیریت باید روی این مسائل دقت بیشتری به خرج دهند و تمرکز بگذارند و آن را پیگیری کنند. اشتباه‌های فاحش داوری در بازی‌های ما رخ داده و امیدوارم دیگر این اشتباهات در بازی‌های ما رخ ندهد. امیدوارم در بازی‌ها آینده اشتباه‌های فردی خود را کم کنیم و تیم را از این شرایط در بیاوریم.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.