به گزارش برنا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری در ادامه بازدید و بررسی اماکن ورزشی و زیر ساخت‌های سخت‌افزاری در اختیار باشگاه، امروز در مجموعه ورزشی شهید درفشی‌فر حضور پیدا کردند. مدیرعامل و معاون باشگاه از تمام بخش‌های مجموعه از تاسیسات تا بخش‌های ورزشی چون؛ استخر، سالن‌، […]

به گزارش برنا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری در ادامه بازدید و بررسی اماکن ورزشی و زیر ساخت‌های سخت‌افزاری در اختیار باشگاه، امروز در مجموعه ورزشی شهید درفشی‌فر حضور پیدا کردند.

مدیرعامل و معاون باشگاه از تمام بخش‌های مجموعه از تاسیسات تا بخش‌های ورزشی چون؛ استخر، سالن‌، زمین‌های چمن، رختکن‌ها، فعالیت آکادمی فوتبال پایه و قسمت‌های اداری مورد استفاده بازدید داشتند.  در جریان این بازدید، از مسوولان بخش‌های مختلف گزارشی درباره آخرین وضعیت هر قسمت اخذ گردید و بررسی‌ها در حوزه‌های مختلف انجام شد.

مدیرعامل و معاون اجرایی باشگاه که دیروز، دوشنبه، نیز پیش از شروع تمرین ملاقات روحیه بخشی با اعضای تیم داشتند در جریان حضور خود بازدید و بررسی‌های مختلف را در ارتباط با زمین چمن، سکوها و سایر فضاهای مجموعه ورزشی شهید کاظمی انجام دادند. مسوولان ورزشگاه و پیمانکار زمین هم گزارشی را در ارتباط با بخش‌های مربوط به خود ارایه کردند.

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید