سرمربی پیکان می‌گوید دیدار تیمش مقابل نساجی دو نیمه متفاوت داشت. به گزارش رسانه ۷،مهدی تارتار، سرمربی پیکان در نشست خبری پس از بازی با نساجی که با پیروزی ۲ بر یک به سود شاگردانش تمام شد، اظهار کرد: بازی دو نیمه متفاوت داشت. ما در نیمه اول غافل‌گیر شدیم. آن‌ها تاکتیک خوبی انتخاب کرده […]

سرمربی پیکان می‌گوید دیدار تیمش مقابل نساجی دو نیمه متفاوت داشت.

به گزارش رسانه ۷،مهدی تارتار، سرمربی پیکان در نشست خبری پس از بازی با نساجی که با پیروزی ۲ بر یک به سود شاگردانش تمام شد، اظهار کرد: بازی دو نیمه متفاوت داشت. ما در نیمه اول غافل‌گیر شدیم. آن‌ها تاکتیک خوبی انتخاب کرده بودند و می‌خواستند از فضای پشت دفاع ما استفاده کنند. ما در نیمه اول باید یکی، دو گل دیگر دریافت می‌کردیم. در بین دو نیمه بازیکنان‌مان را توجیه کردیم و موقعیت خاصی در نیمه دوم به حریف ندادیم. بازی در نیمه دوم کامل تحت کنترل ما بود. باید به دو تیم خسته نباشید بگویم. یک خسته نباشید ویژه هم به بازیکنان خودمان می‌گویم.

او درباره تعویض‌هایی که در این بازی انجام داد و منجر به تغییر نتیجه شد، گفت: به هر حال یک مربی در نیمه دوم امیدش به تعویضی‌هایش است. این کار خوب من نیست بلکه کار خوب بازیکنان تعویضی است. بازیکنان ما می‌دانند که اسامی بازی نمی‌کنند و کیفیت در زمین بازی و تمرین مشخص می‌کند که چه بازیکنی بازی می‌کند. ما باید به عنوان مربی تیم عدالت را اجرا کنیم. بازیکنان تعویضی ما در این دو بازی بسیار خوب بازی کردند. ما این نکته را برای بار چندم می‌گویم که پاداش بازیکن تعویضی با بازیکن اصلی یکسان است و من نمی‌خواهم از واژه تعویضی برای آن‌ها استفاده کنم. باید تشکر ویژه‌ای از هیات مدیره محترمان داشته باشم. آن‌ها قبل از بازی به تمام قول‌هایشان عمل کردند و در این نتیجه تاثیرگذار بودند.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.