مربی تیم فوتبال تراکتور از عملکرد شاگردانش در دیدار با ذوب‌آهن ابراز رضایت کرد. به گزارش رسانه ۷،عباس چمنیان مربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش برابر ذوب‌آهن گفت: همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم بازی سختی بود و به ذوب‌آهن خدا قوت می‌گوییم. این تیم بازی باکیفیتی را ارائه […]

مربی تیم فوتبال تراکتور از عملکرد شاگردانش در دیدار با ذوب‌آهن ابراز رضایت کرد.

به گزارش رسانه ۷،عباس چمنیان مربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش برابر ذوب‌آهن گفت: همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم بازی سختی بود و به ذوب‌آهن خدا قوت می‌گوییم. این تیم بازی باکیفیتی را ارائه داد. تمرکز بازیکنان ما فقط در یک صحنه از بین رفت و اگر بیشتر می‌شد، ما به دردسر می‌افتادیم. بازیکنان ما انگیزه زیادی داشتند و در بازی‌های قبل با وجود بازی زیبا، نتوانسته بودیم نتیجه را کسب کنیم، در این بازی به این مهم دست پیدا کردیم و دوباره به بالای جدول رسیدیم.

وی ادامه داد: در زمان‌ها و نقاط مهم بازی، درخشان ظاهر شدیم و بازیکنانان کلیدی حریف را کنترل کردیم. می‌دانستیم حریف از جناحین و خط حمله بازیکنان خوبی را دارد و سعی کردیم این حربه را خنثی کنیم. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و هواداران هم لذت بردند و به چیزی که شایسته آن بودیم، رسیدیم.

چمنیان درباره غیبت بازیکنان کلیدی این تیم و تاثیر آن در بازی تراکتور گفت: مسعود سجاعی خیلی خوب بازی کرد و میانه زمین را به خوبی رهبری و جای دژاگه را پر کرد. نبود دژاگه و حاجی‌صفی روی کیفیت بازی تاثیرگذار بود. بازیکنان جانشین انگیزه بالایی داشتند که بتوانند به تیم کمک کنند و عملکرد خوبی را ارائه دهند.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.