بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان کروات باشگاه پرسپولیس در یک قدمی خروج از جمع پرسپولیسی‌ها قرار دارد. به گزارش وبسایت نود، لیست بزرگسال پرسپولیسی‌ها با حضور ۱۸ بازیکن پر شده است و این باشگاه برای خرید یک بازیکن برای خط حمله‌ی خود نیاز دارد یک بازیکن را از این لیست کنار بگذارد.  شنیده می‌شود بوژیدار رادوشویچ گزینه‌ی […]

پایگاه خبری رسانه ۷:

بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان کروات باشگاه پرسپولیس در یک قدمی خروج از جمع پرسپولیسی‌ها قرار دارد.

به گزارش وبسایت نود، لیست بزرگسال پرسپولیسی‌ها با حضور ۱۸ بازیکن پر شده است و این باشگاه برای خرید یک بازیکن برای خط حمله‌ی خود نیاز دارد یک بازیکن را از این لیست کنار بگذارد. 

شنیده می‌شود بوژیدار رادوشویچ گزینه‌ی اول پرسپولیسی‌ها برای کنار گذاشتن از لیست بزرگسال است،با توجه به قرارداد ۲ ساله‌ی او با باشگاه و مبلغ ۲۰۰ هزار دلاری که برای هر فصل باید به او پرداخت شود، توافق با این دروازه‌بان کروات در اولویت باشگاه است. سرخپوشان پایتخت برای اینکه دغدغه‌ای در صورت فسخ قرارداد با رادو نداشته باشند، امیرحسین بیات را در روزهای گذشته به خدمت گرفته‌اند. البته بیات تجربه‌ی رادو را ندارد و مشخص نیست می‌تواند در صورت رفتن رادو از پرسپولیس ذخیره‌ی مطمئنی برای بیرانوند باشد.

امروز بخشی از مطالبات رادو هم پرداخت شد و به نظر می‌رسد که مسوولان باشگاه در پی فسخ قرارداد با این بازیکن هستند. با این حال برخی اطرافیان باشگاه معتقدند این بازیکن ذخیره مطمئنی برای بیرانوند است و با رفتن او تیم دروازه‌بان دوم مطمئن نخواهد داشت.

پرسپولیسی‌ها اگر نتوانند راهی برای کنار گذاشتن رادوشویچ پیدا کنند، مجبور می‌شوند از بازیکنان دیگر لیست بزرگسال برای خروج از باشگاه استفاده کنند. مهدی شریفی و حسین ماهینی دیگر بازیکنانی هستند که به لیست خروج پرسپولیس نزدیکند.

۱۸۷۰
 

منبع: وبسایت نود
آخرین اخبار ورزشی را از رسانه ۷ دنبال کنید

دیگران پسندیدند

این مطالب را از دست ندهید