برد فیروزجا در دور دهم لیگ ترکیه شطرنج ترکیه
برد فیروزجا در دور دهم لیگ ترکیه شطرنج ترکیه

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: فیروزجا در دور دهم لیگ شطرنج ترکیه، مقابل حریفش به پیروزی رسید. به گزارش رسانه ۷،علیرضا فیروزجا با ریتینگ ۲۶۸۵ در دور دهم لیگ شطرنج ترکیه مقابل ارتان  با ریتینگ ۲۳۹۶ از ترکیه به پیروزی رسید. در دور  نهم مقابل ایوان روزوم با ریتینگ ٢۵٨٣ از روسیه  متوقف شد […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

فیروزجا در دور دهم لیگ شطرنج ترکیه، مقابل حریفش به پیروزی رسید.

به گزارش رسانه ۷،علیرضا فیروزجا با ریتینگ ۲۶۸۵ در دور دهم لیگ شطرنج ترکیه مقابل ارتان  با ریتینگ ۲۳۹۶ از ترکیه به پیروزی رسید. در دور  نهم مقابل ایوان روزوم با ریتینگ ٢۵٨٣ از روسیه  متوقف شد .این تساوی در حالی بود که فیروزجا در دورهشتم برابر سیار یاران  از ترکیه با ریتینگ ۲۱۹۷ به برد دست یافته بود. فیروزجا در دور اول مقابل نماینده ترکیه با ریتینگ ۲۳۸۰، در دور دوم برابر نماینده روس با ریتینگ ۲۵۰۵ و در دور سوم مقابل نماینده گرجستان با ریتینگ ۲۴۹۹ به برتری رسیده بود.

او همچنین مقابل نماینده روس در بازی چهارم به تساوی رضایت داد و در بازی پنجم مقابل حریف ترکیه‌ای خود به برتری رسید. این شطرنج باز در دور ششم مقابل  مصطفی ییلماز از ترکیه  با ریتینگ۲۶۱۸  توانست به برتری دست پیدا کند. علیرضا فیروزجا در دور هفتم  لیگ برتر شطرنج ترکیه مقابل تاریک از ترکیه با ریتینگ ۲۳۴۲ به برتری رسید.

فیروزجا در لیگ شطرنج ترکیه  برای تیم تاتوان (TATVAN) رقابت می‌کند. این تیم اکنون با ۴۲٫۵  امتیاز در صدر قرار دارد.

سوپر لیگ شطرنج ترکیه از ۱۷ تا ۲۸ جولای با حضور ۱۳ تیم در ۱۳ دور در آنکارا در حال برگزاری است.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.