پوگبا در منچستریونایتد آزاد است
پوگبا در منچستریونایتد آزاد است

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، اوله‌گنار سولشائر سرمربی منچستریونایتد که تیمش امروز با نتیجه ۲ بر یک تاتنهام را شکست داد، گفت: قطعا خواستار حفاظت از بازیکنان‌مان هستیم اما این ورزشی مردانه است و تکل زدن تا زمانی که جوانمردانه باشد، مشکلی ندارد. بازیکنان رقیب سرعت بالایی دارند و زمان بندی […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

سولشائر: پوگبا در منچستریونایتد آزاد استبه گزارش رسانه ۷، اوله‌گنار سولشائر سرمربی منچستریونایتد که تیمش امروز با نتیجه ۲ بر یک تاتنهام را شکست داد، گفت: قطعا خواستار حفاظت از بازیکنان‌مان هستیم اما این ورزشی مردانه است و تکل زدن تا زمانی که جوانمردانه باشد، مشکلی ندارد. بازیکنان رقیب سرعت بالایی دارند و زمان بندی کردن تکل در مقابل آنها آسان نبود.

وی ادامه داد: جیمز اهل شیرجه زدن نیست. اگر روی زمین بماند، یعنی مصدوم شده اما وقتی درد می‌کشد، از زمین بلند می‌شود. بین درد کشیدن و مصدوم شدن تفاوت وجود دارد. مصدوم شدن هرگز جالب نیست. بایی برای زانوی خود مشکل ایجاد کرد اما ما از وخامت ماجرا اطلاع نداریم. پس باید منتظر اسکن بمانیم. بیایید امیدوار باشیم نتایج مثبت باشد!

سولشائر گفت: پوگبا و مک تومینای در نیمه اول در میانه میدان خوب بازی کردند. آنها قبل از این تور کنار هم بازی نکرده بودند و من فکر کردم برای این بازی زوج خوبی خواهند شد. نیمه دوم فرد و ماتیچ آمدند. آندریاس پریرا هم هست، پس باید نگاه ویژه‌ای به این پست داشته باشیم. بهتر بازی را کنترل کردیم. در نیمه دوم به اندازه کافی حفظ توپ نکردیم و به همین خاطر واقعا از نحوه به پایان رساندن نیمه دوم ناراحت شدم اما در مجموع تور خیلی خوبی بود.

سرمربی منچستریونایتد اظهار داشت: پوگبا می‌تواند مثل تیم ملی فرانسه در کنار یک هافبک دیگر بازی کند اما این آزادی عمل را دارد که در لحظه مناسب جلو برود. به عقیده من او و مک تومینای خیلی منظم بازی کردند. مدام بهتر و بهتر می‌شویم. در حال پیشرفت کردن هستیم و پیش فصل برای نتیجه گرفتن نیست، بلکه برای پیدا کردن سبک تیم است. ما قدم‌های بزرگی به سمت تیمی‌ که می‌خواهیم باشیم، برداشتیم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.