لژیونر هاکی: با کنار رفتن نسل طلایی شرایط سخت می‌شود
لژیونر هاکی: با کنار رفتن نسل طلایی شرایط سخت می‌شود

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: ملی‌پوش هاکی سالنی می گوید: با کنار رفتن نسل طلایی شرایط سخت می‌شود. یعقوب بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به هشتمین قهرمانی متوالی ایران در جام ملت‌های آسیا گفت: این دوره به لحاظ کمی و کیفی نسبت به دوره‌های قبل بهتر بود و در بخش بانوان […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

ملی‌پوش هاکی سالنی می گوید: با کنار رفتن نسل طلایی شرایط سخت می‌شود.

یعقوب بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به هشتمین قهرمانی متوالی ایران در جام ملت‌های آسیا گفت: این دوره به لحاظ کمی و کیفی نسبت به دوره‌های قبل بهتر بود و در بخش بانوان و آقایان ۲۰ تیم شرکت کرده بودند.

وی ادامه داد: تایلند، بنگلادش، مالزی و یکی دو تیم دیگر از مربی اروپایی استفاده کرده و در حال برنامه‌ریزی برای کسب سهمیه جام جهانی هستند. با این حال قدرت تیم ما به حدی بود که مقتدرانه عنوان نخست را کسب کردیم و در فینال ۱۰ بر صفر قزاقستان که در جام جهانی حضور داشته را شکست دادیم.

عضو تیم پلیس گوجو ترکیه با بیان اینکه مالزی سخت‌ترین حریف ما بود، اضافه کرد: در مرحله گروهی با این تیم بازی کردیم و چهار بر یک پیروز شدیم و اگر یک سری مسائل پیش نمی‌آمد، می‌توانست در فینال حضور داشته باشد.

وی با اشاره به کسب مقام سومی ایران در جام جهانی گذشته، تصریح کرد: ما یک نسل طلایی داریم که با کنار رفتن آنها شرایط سخت می‌شود و اگر می‌خواهیم قدرت‌نمایی ایران در میادین مهم بین‌المللی ادامه‌دار باشد باید جوانان کنار این نسل آرام آرام پرورش یابند.

بهرامی افزود: این کار به بازی‌های تدارکاتی و اردوها و برنامه‌ریزی بلندمدت نیاز دارد.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.