ملوان و مایلی‌کهن؛ تکرار دوباره
ملوان و مایلی‌کهن؛ تکرار دوباره

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: رسانه ۷/ سیدحمید صادق‌زاده: از بین ۱۸ تیم لیگ دسته یک تنها تیمی که هنوز سرمربی ندارد، ملوان است و این نشان می‌دهد مدیران ورزشی و سیاسی در شهر و استان قوی سپید را فراموش کرده‌اند و این یک اتفاق تلخ است! البته ملوان در روز‌های اخیر تمرین می‌کرد، […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

رسانه ۷/ سیدحمید صادق‌زاده: از بین ۱۸ تیم لیگ دسته یک تنها تیمی که هنوز سرمربی ندارد، ملوان است و این نشان می‌دهد مدیران ورزشی و سیاسی در شهر و استان قوی سپید را فراموش کرده‌اند و این یک اتفاق تلخ است! البته ملوان در روز‌های اخیر تمرین می‌کرد، زیر نظر منوچهر درجزی بازیکن سابق این باشگاه که در سال‌های پیش مسئول آکادمی باشگاه بوده است. این نشان می‌دهد تیم اصلاً شرایط خوبی ندارد همان‌طور که فصل گذشته هم نداشت و حتی هفته‌ها یکی از گزینه‌های سقوط بود.
این یک واقعیت محض است بدون تأمین اعتبار نمی‌توان تیم را پیش برد و از تیم خواست که در مسیر صعود به لیگ برتر گام بردارد. حتی اگر قرار باشد بهترین مربی فوتبال ایران هدایت تیم را برعهده بگیرد.
صحبت‌هایی از حضور دوباره محمد مایلی‌کهن در تیم ملوان می‌شود. مربی‌ای که پیش‌تر هم هدایت تیم ملوان را برعهده داشت و حیف که بخشی از توان خود را برای اصلاح ساختار فرهنگی تماشاگران به کار برد، در حالی که وظیفه تعریف شده او هدایت تیم به لیگ برتر بود و شاید اگر تیم را لیگ برتری می‌کرد بهتر می‌توانست حرف‌های خود را به گوش تماشاگران ملوان برساند.
اما مالک تیم چه کسی است؟ آیا تیم برای تأمین هزینه‌های خود بودجه دارد؟ چه کسی با محمد مایلی‌کهن برای حضور دوباره در این تیم صحبت کرده است؟ این‌ها سؤالاتی است که ذهن هواداران را درگیر کرده است. ملوان اگر به حال خود رها شده باشد (که به نظر می‌رسد این‌طور هم شده) خیلی زود از فوتبال کشور محو می‌شود! همان‌طور که در شمال کشور امروز خیلی از تیم‌ها به خاطر این بی‌تفاوتی جایی در فوتبال ندارند. نمونه اش شموشک نوشهر. شاید برخی تصور می‌کنند سقوط از لیگ یک به لیگ ۲ و از لیگ ۲ به لیگ ۳ مختص تیم‌هایی، چون ملوان نیست در حالی که فوتبال بی‌رحم است و تیم‌هایی، چون ملوان را نمی‌شناسد.
قوی سپید فراموش شده بزرگ فوتبال کشور است. این روز‌ها ملوان غربیانه‌تر از همیشه تمرین می‌کند و هیچ‌کس هم به فکر این تیم نیست. گویی شرایط این روز‌های تیم برای مدیران ورزشی شهرستان و استان طبیعی شده است و تنها می‌شود گفت حیف از تیم‌هایی، چون ملوان!

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.