تیمی که برانکو ساخته تا ۳ سال آینده مدعی قهرمانی است
تیمی که برانکو ساخته تا ۳ سال آینده مدعی قهرمانی است

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، رضا شاهرودی مدافع و هافبک پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان که یک پرسپولیسی دو‌آتشه است، در مورد شرایط سرخپوشان برای فصل آینده گفت: «این تیم به راحتی قهرمان می‌شود. پیش‌بینی من این است که پنج یا شش هفته مانده به پایان فصل، پرسپولیس قهرمانی خود را […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، رضا شاهرودی مدافع و هافبک پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان که یک پرسپولیسی دو‌آتشه است، در مورد شرایط سرخپوشان برای فصل آینده گفت: «این تیم به راحتی قهرمان می‌شود. پیش‌بینی من این است که پنج یا شش هفته مانده به پایان فصل، پرسپولیس قهرمانی خود را قطعی می‎کند، چون این تیم را می‌شناسم و می‌دانم بازیکنان خوبی دارد. هر کدام از آن‌ها می‌توانند بهترین شرایط را برای قهرمانی بسازند.»
شاهرودی که یک بازیکن متخصص در سمت چپ خط دفاع بود، ادامه داد: «فقط در سمت چپ محمد نادری، وحید امیری، محمد انصاری و مهدی ترابی را در تیم می‌بینیم که همه آن‌ها ستاره هستند. با وجود این همه بازیکن مطمئن باشید پرسپولیس قهرمان می‌شود. به عقیده من برانکو تیمی ساخته که حداقل در سه سال آینده همه جام‌ها را می‌برد. تیمی را می‌بینید که رقیب پرسپولیس باشد؟ البته من به حواشی همیشگی باشگاه کاری ندارم، خودشان هم می‌دانند که چطور باید شرایط را بسازند ولی از نظر من، برانکو تیمی ساخته که سه فصل پشت سر هم نیز می‌تواند به قهرمانی برسد.»
شاهرودی افزود: «کالدرون اگر زرنگ باشد، همان راه برانکو را می‌رود و از همین راه قهرمانی‌های بیشتری به دست می‌آورد. او را مربی خوب و مناسبی می‌بینم و امیدوارم موفق باشد. پرسپولیس به مربیانی مثل برانکو و کالدرون احتیاج دارد و هیچ مربی ایرانی نمی‌توانست در این شرایط، هدایت تیم را برعهده بگیرد.»
مدافع پیشین پرسپولیس و تیم ملی در پاسخ به این سؤال که سپاهان، تراکتور، شهرخودرو و سایر باشگاه‌ها نیز تدارک خوبی برای فصل نوزدهم دارند و چرا نامی از آن‌ها به عنوان مدعی قهرمانی نمی‌برد، گفت: «آن‌ها هم کار خودشان را می‌کنند و اتفاقاً همه این باشگاه‌ها از پرسپولیس پولدار‌تر هستند و از سوی دیگر، پرسپولیس هم برانکو را از دست داد که ضعیف می‌شود ولی ضعیف‌ترین پرسپولیس نیز از قوی‌ترین این تیم‌هایی که گفتید بهتر و جنگنده‌تر است!»

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.