پله هم نمی‌تواند برای این استقلال گل بزند چه رسد به دیاباته!
پله هم نمی‌تواند برای این استقلال گل بزند چه رسد به دیاباته!

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، حسن روشن بابت اینکه استقلال جریمه پروپییچ را داد خوشحال بود، چون تیم از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی فرار کرد ولی به طعنه حرفش را زد و گفت این اتفاق نه تنها برای استقلال خوشحالی ندارد بلکه مدیران باشگاه باید از این بابت ابراز […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، حسن روشن بابت اینکه استقلال جریمه پروپییچ را داد خوشحال بود، چون تیم از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی فرار کرد ولی به طعنه حرفش را زد و گفت این اتفاق نه تنها برای استقلال خوشحالی ندارد بلکه مدیران باشگاه باید از این بابت ابراز خجالت و پشیمانی کنند.
* از استقلال خبر دارید؟
نه! فقط می‌دانم سرمربی تیم را تغییر داده‌اند.
* از بسته شدن پرونده پروپییچ مطلع نشدید؟
همان که به جای ۳۰ هزار دلار ۴۳۰ هزار دلار برای باشگاه آب خورد؟
* بله! البته کادر مدیریتی باشگاه از این موضوع به عنوان یکی از پرونده‌های موفقیت‌آمیز و تاریخ‌ساز یاد کردند.
قطعاً! اینکه شما به جای ۳۰ هزار تا ۴۳۰ هزار دلار روی دست باشگاه خرج بگذارید حتماً تاریخی است. حیف شد دوستان برای لحظه بسته شدن پرونده نماینده گینس را صدا نزده بودند تا او هم باشد و اینکه مدیران ما چنین توانایی‌هایی دارند که از یک پرونده مالی کوچک یک پروژه بزرگ چند صد هزار دلاری می‌سازند عکس و فیلم بگیرد و آن را در کتابشان ثبت کند.
* با این وجود اوضاع باشگاه را چطور ارزیابی می‌کنید؟
اصلاً نمی‌دانم چرا از این باشگاه خبری جز بدهکاری و شکایت بیرون نمی‌آید. مگر استقلال باشگاه ورزشی نیست! آدم وقتی درباره استقلال اخبار را دنبال می‌کند فکر می‌کند درباره دادسرا و اداره آگاهی خبر می‌خواند. یکی حکم توقیف اموال گرفته، یکی حساب باشگاه را مسدود می‌کند، یکی به کمیته انضباطی خودمان شکایت کرده و دیگری به دادگاه CAS! خجالت نمی‌کشند درباره چنین تیمی با عنوان فوتبالی حرف بزنند؟
* شنیده اید یک مهاجم مالیایی گرفته‌اند که خوب گل می‌زند؟‌

ای بابا! شما اگر رونالدو را هم بیاورید ولی تیم تان تیم نباشد کاری از دستش برنمی‌آید. دو تا بازی یک‌تنه انرژی می‌گذارد ولی وقتی هر ۱۱ بازیکن تیم با هم هماهنگ نباشند اتفاقی نمی‌افتد. زمانی که خیلی کوچک بودم از پدرم می‌پرسیدم می‌شود یک تیم ۱۰ تا پله داشته باشد؟ در آن‌صورت هیچ تیمی در دنیا حریفش نمی‌شود ولی پدرم که خودش هم فوتبالیست بود به من گفت پسرم! ۱۰ تا بازیکن دیگر هم پله باشند چه کسی دفاع کند؟ چه کسی توپ را به پله بدهد؟ این نیست! فوتبال حساب و کتاب دارد و تیمی که استقلال امسال دور هم جمع کرده ۱۸ تا بازیکن از دست داده و اگر بازیکنان فعلی نتوانند خوب کار کنند دیاباته که هیچ بابای دیاباته هم گلزن نمی‌شود. این خوب است که استقلال یک تمام‌کننده تمام‌عیار داشته باشد ولی به شرطی که یک پاتوسی هم پشت سرش باشد. فوتبال بازی تیمی است و با شنا فرق دارد. آن ورزش تنیس است که راجر فدرر یک تنها می‌رود و قهرمان جهان می‌شود.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.