دبیر اعلام کرد جایگاه و امنیت دختران کشتی‌گیر بر گردنش است
دبیر اعلام کرد جایگاه و امنیت دختران کشتی‌گیر بر گردنش است

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، مریم منظمی پس از برگزاری جلسه با علیرضا دبیر گفت: در جلسه‌ای که با رئیس فدراسیون داشتم آماری از گزارش رویداد‌های برگزار شده در این رشته و همچنین دستاورد‌هایی که برای نخستین بار به دست آوردیم، ارائه کردم. برنامه‌های پیش رو را توضیح دادم و تقویم فنی […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، مریم منظمی پس از برگزاری جلسه با علیرضا دبیر گفت: در جلسه‌ای که با رئیس فدراسیون داشتم آماری از گزارش رویداد‌های برگزار شده در این رشته و همچنین دستاورد‌هایی که برای نخستین بار به دست آوردیم، ارائه کردم. برنامه‌های پیش رو را توضیح دادم و تقویم فنی و آموزشی را نیز ارائه کردم. دبیر به صراحت اعلام کرد که تقویم فنی را جهت درج در تقویم فدراسیون ارائه دهم. ضمن اینکه برنامه‌های اعزام ملی پوشان جهت حضوردر رقابت‌های جهانی داخل سالن و قهرمانی جهان را نیز بازگو کردم.
وی تاکید کرد: مسابقات داخل سالن شهریورماه به میزبانی کره جنوبی و رقابت‌های قهرمانی جهان مهرماه به میزبانی ترکیه برگزار خواهد شد. سه مرحله اردو را برای ملی پوشان در نظر گرفته‌ایم که مرحله نخست آن از ۲۵ تیرماه در حال برگزاری است. با توجه به شرایطی که فدراسیون داشت نگذاشتیم که حقی از بانوان ضایع شود. دو مرحله اردوی دیگر نیز طبق برنامه برگزار می‌شود.
نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی افزود: اردو‌ها زیر نظر اسماعیلی به عنوان مربی ارشد و براتی به عنوان کمک مربی برگزار می‌شود. فراست مبتدی نیز به اردو دعوت شده بود که بنا به مشکلاتی که داشت نتوانست در کنار ملی پوشان حاضر شود. مرحله نخست اردو‌ها به میزبانی بیرجند در حال برگزاری است. برای اردوی دوم اراک را در نظر گرفته ایم که اگر شرایط فراهم نشود سهمیه را به استان دیگر خواهیم داد.
وی در پاسخ به این سئوال که پس نگرانی برای آینده کشتی زنان وجود ندارد؟ گفت: علیرضا دبیر با صراحت اعلام کرد که برنامه هایمان را به صورت جدی پیش ببریم و او نیز از هیچ گونه حمایتی دریغ نخواهد کرد.
منظمی در پاسخ به این سئوال که آیا شما به عنوان نایب رئیس فعالیت خود را ادامه خواهید داد یا خیر، گفت: دوست ندارم نظر خودم را بگویم. باید نظر دبیر را بدانیم. حق طبیعی هر مدیری است تا تغییرات را ایجاد کند. این را نیز به رئیس فدراسیون گفته‌ام. او نیز به من گفت تا به امروز در این زمینه فکری نکرده ام، با یکدیگر کار خواهیم کرد تا شرایط را ببینیم.
نایب رئیس کشتی بانوان در ادامه تصریح کرد: من زمانی از کشتی بانوان بیرون می‌روم که دیگر حضورم مفید نباشد. حفظ جایگاه برایم اهمیتی ندارد چیزی که مهم است تلاشی است که در این مدت انجام داده ایم. ما برای دل دختران کشتی گیر کار کرده‌ایم.
منظمی در پایان تاکید کرد: علیرضا دبیر در جلسه به این موضوع اشاره کرد که جایگاه و امنیت دختران کشتی گیر از این پس بر گردن او است و باید از آن‌ها حمایت کند. انشاءالله حرکت رو به جلویی داشته باشیم و ملی پوشان بتوانند علاوه بر حفظ جایگاه نایب قهرمانی خود در  رقابت‌های جهانی آن را نیز ارتقا ببخشند. ملی پوشان باید توانایی خود را نشان دهند تا فدراسیون خواهان حمایت از آنان باشد نه اینکه بخواهیم خود را تحمیل کنیم. در حال حاضر نیز اردو‌ها برگزار و ادامه خواهد داشت. جای هیچ گونه نگران نیست.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.