ادامه بدبیاری‌های رئال مادرید
ادامه بدبیاری‌های رئال مادرید

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: فرلان مندی به دلیل مشکلات جسمانی سه تا چهار هفته نمی‌تواند رئال مادرید را همراهی کند. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید زین الدین زیدان تنها دو هفته و نیم است که تمرینات پیش فصل را آغاز کرده است اما چند بار با خبر بد […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

فرلان مندی به دلیل مشکلات جسمانی سه تا چهار هفته نمی‌تواند رئال مادرید را همراهی کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید زین الدین زیدان تنها دو هفته و نیم است که تمرینات پیش فصل را آغاز کرده است اما چند بار با خبر بد روبه‌رو شده است. سفیدپوشان پیش از این براهیم و مارکو آسنسیو (پارگی رباط صلیبی) را به دلیل آسیب دیدگی از دست داده بودند که به این لیست فرلان مندی نیز اضافه شد.  

باشگاه رئال مادرید در یک بیانیه اعلام کرد مدافع فرانسوی به دلیل مشکلات عضلانی سه تا چهار هفته نمی‌تواند تیم را همراهی کند.

بر این اساس مندی دیدار دوستانه رئال مادرید برابر اتلتیکومادرید را از دست داد. این بازی قرار است بامداد فردا (شنبه) در ورزشگاه مت لایف نیویورک برگزار شود. او هم‌چنین دیدار برابر تاتنهام و ردبول سالزبورگ را از نیز دست می‌دهد. این بازیکن فرانسوی در نخستین هفته لالیگا برابر سلتاویگو نمی‌تواند به میدان برود. مندی در آخرین بازی دوستانه مادرید که برابر آرسنال برگزار شد در ترکیب اصلی حضور داشت.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.