سیمئونه: فلیکس برابر رئال مادرید بازی می‌کند
سیمئونه: فلیکس برابر رئال مادرید بازی می‌کند

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: سرمربی اتلتیکومادرید اعلام کرد مهاجم جوانش برابر رئال مادرید می‌تواند بازی کند. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، اتلتیکومادرید بامداد شنبه در یک بازی دوستانه به مصاف رئال مادرید می‌رود. دیگو پابلو سیمئونه در نشست خبری پیش از بازی گفت: من به تیم‌های دیگر نگاه نمی‌کنم. می‌خواهیم […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

سرمربی اتلتیکومادرید اعلام کرد مهاجم جوانش برابر رئال مادرید می‌تواند بازی کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، اتلتیکومادرید بامداد شنبه در یک بازی دوستانه به مصاف رئال مادرید می‌رود. دیگو پابلو سیمئونه در نشست خبری پیش از بازی گفت: من به تیم‌های دیگر نگاه نمی‌کنم. می‌خواهیم به پیشرفت خود ادامه دهیم. در لالیگا دو سال خیلی خوب داشتیم. در لیگ قهرمانان گذشته بهتر از دوره قبل از آن ظاهر شدیم. امیدواریم فصل جدید هم همین روند را پیش ببریم.

سرمربی اتلتیکومادرید درباره امضای قرارداد احتمالی با خامس رودریگس اظهار کرد: مانند همیشه با یک هدف پیش می‌رویم و از گزینه‌ها و نیازهای تیم صحبت می‌کنیم. باشگاه برای برطرف کردن نیازها تمام تلاش خود را می‌کند. صحبت درباره یک بازیکن عادلانه نیست. ما درباره بازیکنانی حرف می‌زنیم که به تیم مان تعلق دارند.

سرمربی آرژانتینی در ادامه به وضعیت ژائو فلیکس اشاره کرد و گفت: او کمی درد دارد به خاطر ضربه ای که در دیدار برابر نومانسیا خورد. امیداورم بتواند چند دقیقه یا از ابتدا برابر رئال مادرید به میدان برود. آن ضربه او را آزار داد و باید در شرایط بازی قرار بگیرد. چند دقیقه یا از شروع به میدان خواهد رفت. بستگی به تمرینات دارد.

سیمئونه درباره دیگو کاستا اظهار کرد: در رابطه با کاستا چیزی عوض نشده است. یک فصل خیلی بزرگ در انتظار او و هم تیمی‌هایش است.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.