پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: اونای امری به جذب روگانی علاقه مند است. به گزارش وبسایت نود و به نقل از ESPN، کالچومرکاتو گزارش داده که اونای امری، سرمربی اسپانیایی آرسنال تمایل خود را به جذب دنیله روگانی مدافع ۲۴ ساله یوونتوس نشان داده است. این مدافع متولد لوچا فصل گذشته تنها ۱۵ بازی […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

اونای امری به جذب روگانی علاقه مند است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ESPN، کالچومرکاتو گزارش داده که اونای امری، سرمربی اسپانیایی آرسنال تمایل خود را به جذب دنیله روگانی مدافع ۲۴ ساله یوونتوس نشان داده است.

این مدافع متولد لوچا فصل گذشته تنها ۱۵ بازی برای یوونتوس در سری آ انجام داد و پیش بینی می‌شود در این فصل هم با اضافه شدن ماتیاس ده‌لیخت، شانس چندانی برای قرار گرفتن در ترکیب بیانکونری پیدا نکند. در چنین شرایطی نشریه ایتالیایی ادعا کرده که در کنار تیم هایی مثل میلان و رم، آرسنال نیز علاقه خود را به جذب روگانی اعلام کرده است.

با این حال، کالچومرکاتو خبر داده که قیمت اعلام شده از سوی یوونتوس ممکن است آرسنال را از چنین انتقالی منصرف کند. شنیده شده که یووه برای این مدافع ۲۴ ساله درخواست ۴۰ میلیون یورو خواهد کرد، آن هم در شرایطی که بودجه کلی آرسنال برای فصل نقل و انتقالات ۴۵ میلیون پوند تعیین شده است. قیمت تعیین شده برای روگانی تعجب بسیاری را در “امارات” برانگیخته اما این باور وجود دارد که آرسنال در روزهای آینده پیشنهاد رسمی خود را به یوونتوس ارائه خواهد داد.

روگانی که در سال ۲۰۱۳ به یوونتوس پیوسته، در دو فصل نخست به شکل قرضی در امپولی و تحت هدایت مائوریتسیو ساری به میدان رفت و امید دارد کار کردن دوباره با مربی قدیمی اش، شرایط را برای او در یوونتوس بهبود بخشد. او در ۴ فصلی که در یوونتوس حضور داشته، هرگز بیشتر از ۲۲ بازی در طول یک فصل انجام نداده و ادامه این شرایط شانس های او برای حضور در یورو ۲۰۲۰ را از بین خواهد برد.

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.