نصب تابلوی معرفی سه المپین برسر منزلشان
نصب تابلوی معرفی سه المپین برسر منزلشان

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: تابلوی معرفی سه المپین ایران از سوی کمیته ملی المپیک بر سر در ورودی منزل آن‌ها نصب شد. به گزارش ایسنا و به نقل از کمیته ملی المپیک، بنا بر دستور رییس کمیته ملی المپیک و در راستای ارج نهادن به مقام شامخ المپین‌های افتخار آفرین ایران، تابلو معرفی […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

کمیته ملی المپیک

تابلوی معرفی سه المپین ایران از سوی کمیته ملی المپیک بر سر در ورودی منزل آن‌ها نصب شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کمیته ملی المپیک، بنا بر دستور رییس کمیته ملی المپیک و در راستای ارج نهادن به مقام شامخ المپین‌های افتخار آفرین ایران، تابلو معرفی و شناسایی سه تن از المپین‌های ورزش ایران با حضور نمایندگان کمیته ملی المپیک بر سر در ورودی  منزل آن‌ها نصب شد.
نمایندگان کمیته ملی المپیک ضمن حضور در شهرستانهای سلمان شهر متل قو، ساری و قائم شهر در دیدار با علی میرزایی قهرمان المپیکی وزنه‌برداری و عسکری محمدیان، قهرمان المپیکی کشتی و امام علی حبیبی، قهرمان المپیکی کشتی ضمن اهدا لوح تقدیر رییس کمیته ملی المپیک و یادبود به این بزرگواران تابلوی معرفی این سه قهرمان عزیز بر سر ورودی منزل آن‌ها نصب شد.
کمیته ملی المپیک در نظر دارد در راستای ارج نهادن به مقام شامخ المپین‌های ورزش ایران با حضور نمایندگان کمیته در شهرستان‌های مختلف تابلوی معرفی این عزیزان را بر سر در ورودی منزل آن‌ها نصب کند.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.