پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: منچستریونایتد قصد داشت در آخرین لحظات برای جذب ادریسا گیه تلاش کند. به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، خبر رسیده که منچستریونایتد تلاش داشته در آخرین دقایق برای جذب ادریسا گیه هافبک ۲۹ ساله و سنگالی اورتون تلاش کرده و به عبارتی، هدف نقل و […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

منچستریونایتد قصد داشت در آخرین لحظات برای جذب ادریسا گیه تلاش کند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، خبر رسیده که منچستریونایتد تلاش داشته در آخرین دقایق برای جذب ادریسا گیه هافبک ۲۹ ساله و سنگالی اورتون تلاش کرده و به عبارتی، هدف نقل و انتقالاتی پاریسن‌ژرمن را هایجک کند اما نتوانسته این هافبک را برای حضور در اولدترافورد متقاعد کند.

انتقال ۲۸ میلیون پوندی گیه به پاریسن‌ژرمن در مراحل نهایی خود قرار دارد و انتظار می‌رود این انتقال در روزهای آتی رسمی شود. به نقل از اکیپ، در این میان منچستریونایتد قصد داشته تا با ابراز علاقه به گیه در آخرین لحظات، تمامی معادلات را بر هم زده و هدف اول پاریسی ها را سرقت کند اما در گرفتن موافقت خود بازیکن ناکام مانده است. گیه به یونایتد از تمایل خود به حضور در پاریس سخن گفته تا این هایجک ناکام بماند.

در صورت به سزانجام رسیدن این انتقال، می‌شد آن را به توافق جنجالی بارسلونا با مالکوم در تابستان ۲۰۱۸ تشبیه کرد. در شرایطی که دو باشگاه بوردو و رم برای انتقال بازیکن برزیلی به المپیکو به توافق رسیده بودند، بارسلونا در آخرین لحظه وارد شد و با جلب نظر بازیکن و دادن پیشنهادی ۴۱ میلیون یورویی (۵ میلیون یورو فراتر از پیشنهاد رم) این بازیکن را جذب کرد. 

گیه ۲۹ ساله در ژانویه نیز در آستانه حضور در پاریسن‌‌ژرمن قرار داشت اما جذابیت حضور در لیگ قهرمانان اروپا برای فصل بعد، مقاومت در برابر این پیشنهاد را بسیار سخت کرده است. فاکتور کلیدی بعدی در انتقال گیه به پاریس، شخص توماس توخل سرمربی آلمانی پاریسن‌ژرمن است که گیه معتقد است با هدایت او می‌تواند بازی خود را ارتقا دهد.

توخل یکی از بزرگترین طرفداران گیه است و به سران این باشگاه توصیه کرده ۶ ماه بعد از آن تلاش ناکام، نهایی کردن این انتقال را در اولویت قرار دهند. به نظر می‌رسد گیه قراردادی ۵ ساله تا تابستان ۲۰۲۴ با پاریسین منعقد کند.

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.