پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: رم برای جذب مائورو ایکاردی، ژکو را به اینتر پیشنهاد داده است. به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، رم آماده است تا با ارائه پیشنهادی ۳۰ میلیون یورویی به اضافه ادین ژکو، اینترمیلان را برای جذب مائورو ایکاردی متقاعد کند.  بنابه ادعای لاریپالیکا، رم رقبای […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

رم برای جذب مائورو ایکاردی، ژکو را به اینتر پیشنهاد داده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، رم آماده است تا با ارائه پیشنهادی ۳۰ میلیون یورویی به اضافه ادین ژکو، اینترمیلان را برای جذب مائورو ایکاردی متقاعد کند. 

بنابه ادعای لاریپالیکا، رم رقبای چندان سرسختی در راه جذب ایکاردی نخواهد داشت. ناپولی اکنون تمام تمرکز خود را بر روی جذب نیکولاس په‌په گذاشته و یوونتوس نیز هنوز نتوانسته هیچ یک از مهاجمان خود (گونزالو هیگواین، ماریو مانژوکیچ یا مویزه کین) را به فروش برساند.

از همین رو، جالوروسی خود را برای ارائه پیشنهادی که ۵۰ میلیون یورو ارزش دارد، آماده می‌کند. بسته پیشنهادی رم شامل ۳۰ میلیون یورو پول نقد به همراه ادین ژکو است. مهاجمی که اکنون ارزشی معادل ۲۰ میلیون یورو در بازار دارد و اینتر نیز در این تابستان همواره در پی جذب او بوده است. رم همچنین درنظر دارد برای جلب نظر ایکاردی، به او حقوقی سالانه ۵ میلیون یورو بعد از کسر مالیات را پیشنهاد دهد.

ژکو از سال ۲۰۱۵ تاکنون در رم حضور دارد و در فصل ۱۷-۲۰۱۶ با به ثمر رساندن ۲۹ گل، آقای گل سری آ لقب گرفت. او در ابتدای تابستان به حضور در سوپرلیگ ترکیه نزدیک شده بود که این انتقال به بن بست رسید.

با این وجود، گزارش ها حکایت از آن دارد که ایکاردی تنها به یوونتوس فکر می‌کند اما کوریره دلواسپورت گزارش داده که بانوی پیر حاضر نیست رقم درخواستی اینتر، ۸۰ میلیون یورو، را پرداخت کند.

استیون ژانگ، رئیس باشگاه اینترمیلان شب گذشته در صحبتی اذعان کرده بود که هیچ راه بازگشتی برای ایکاردی ۲۶ ساله وجود ندارد.

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.