هافبک استقلال: برای قهرمانی می‌جنگیم
هافبک استقلال: برای قهرمانی می‌جنگیم

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، آرش رضاوند با اشاره به پیروزی ۴ بر ۲ استقلال برابر بادران در یک بازی دوستانه گفت: بازی خوبی بود. چنین مسابقاتی به بازیکنان کمک می‌کند تا بیشتر با یکدیگر هماهنگ شوند. بادران تیم خوبی است و اکثر بازیکنان این تیم سابقه بازی در لیگ برتر را […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، آرش رضاوند با اشاره به پیروزی ۴ بر ۲ استقلال برابر بادران در یک بازی دوستانه گفت: بازی خوبی بود. چنین مسابقاتی به بازیکنان کمک می‌کند تا بیشتر با یکدیگر هماهنگ شوند. بادران تیم خوبی است و اکثر بازیکنان این تیم سابقه بازی در لیگ برتر را دارند. آنها حتی با دو گل از تیم ما جلو افتادند، ولی در ادامه توانستیم با استفاده از تجربه تیمی‌مان چهار گل بزنیم. استقلال از لحاظ بازیکن نسبت به فصل گذشته با تغییرات نسبتاً زیادی مواجه شده است و ما نیاز به انجام بازی‌های بیشتر داریم تا بیشتر با یکدیگر هماهنگ شویم.

وی در ارتباط با اینکه آیا استقلال با وجود این همه تغییر در کادر فنی و بازیکنان، می‌تواند در فصل آینده قهرمان شود، تأکید کرد: فوتبال که قابل پیش‌بینی نیست. در فصل جدید تیم‌هایی مثل پرسپولیس، سپاهان، تراکتورسازی و حتی پدیده (شهر خودرو) و ذوب‌آهن حریفان ما هستند و قهرمان شدن در لیگ برتر به هیچ عنوان آسان نیست. با این حال ما تلاش می‌کنیم و تا آخرین هفته می‌جنگیم تا قهرمان شویم و هواداران را خوشحال کنیم.

هافبک تیم فوتبال استقلال تهران رضاوند در واکنش به اظهارنظر برخی پیشکسوتان استقلال که معتقدند این تیم در فصل جدید بازیکن بزرگ و ستاره ندارد، تصریح کرد: من در حدی نیستم که بخواهم درباره حرف‌های پیشکسوتان عزیز نظر بدهم. به‌هرحال هر تیمی شرایط خاص خودش را دارد. ما هم تیم جوانی هستیم و تلاش بازیکنان و کادر فنی این است که با بهترین شرایط وارد لیگ برتر شویم. تلاش می‌کنیم تا نتایج خوبی بگیریم و هواداران را خوشحال کنیم.

رضاوند با ابراز خرسندی از کارکردن با استراماچونی گفت: ما مربی بزرگی داریم که در تیم مطرحی مثل اینتر مربیگری کرده است. من قبلاً با وینگادا کار کرده بودم و این برای دومین بار است که با یک مربی خارجی کار می‌کنم. امیدوارم که چیزهای زیادی از این مربی یاد بگیرم و عملکرد خوبی در استقلال داشته باشم.

وی در پاسخ به این پرسش که قرار است در استقلال چه شماره پیراهنی داشته باشد، خاطرنشان کرد: هنوز مشخص نیست، ولی برای من فرقی ندارد که چه شماره‌ای داشته باشم. مهم این است که برای تیمم بازیکن تأثیرگذاری باشم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.