نتیجه بازی دوستانه لیورپول در نیویورک؛ هم بازی سابق میلاد محمدی در رادار قهرمان اروپا
نتیجه بازی دوستانه لیورپول در نیویورک؛ هم بازی سابق میلاد محمدی در رادار قهرمان اروپا

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: ادریسا دومبیا نظر یورگن کلوپ را به خود جلب کرده است. به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، لیورپول در آخرین دیدار دوستانه خود بامداد پنجشنبه در ورزشگاه یانکی نیویورک به مصاف اسپورتینگ لیسبون رفت و به تساوی ۲-۲ با این تیم پرتغالی رضایت داد.  اما […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

ادریسا دومبیا نظر یورگن کلوپ را به خود جلب کرده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، لیورپول در آخرین دیدار دوستانه خود بامداد پنجشنبه در ورزشگاه یانکی نیویورک به مصاف اسپورتینگ لیسبون رفت و به تساوی ۲-۲ با این تیم پرتغالی رضایت داد. 

اما یکی از بازیکنان درخشان اسپورتینگ در این مسابقه، ادریسا دومبیا هافبک ۲۱ ساله و ساحل عاجی این تیم بود که با پیراهن شماره ۹۸ بازی را از ابتدا آغاز کرد و توجه لیورپولی ها را به خود جلب کرد. 

نشریه پرتغالی رکورد نیز در صفحه نخست خود به این موضوع اشاره کرده و گفته یورگن کلوپ عملکرد دومبیا را در نظر گرفته است. البته به نظر می‌رسد هرگونه تلاش احتمالی برای جذب دومبیا برای آینده باشد و احتمال آن که پیشنهادی در این تابستان ارائه شود، بسیار کم است. 

دومبیا که سابقه بازی برای تیم های ملی زیر ۲۰ و زیر ۲۳ ساله های ساحل عاج را دارد، بعد از حضور در لیگ بلژیک به همراه آندرلخت و زولته وارخم، در سال ۲۰۱۸ به اخمت گروژنی پیوست و هم بازی میلاد محمدی شد. او در ژانویه ۲۰۱۹ با قراردادی ۵ و نیم ساله به اسپورتینگ لیسبون پیوست و بند آزادسازی قرارداد او ۶۰ میلیون یورو تعیین شد. او در نیمه دوم فصل برای اسپورتینگ در ۱۴ بازی به میدان رفت و یک گل هم به ثمر رساند.

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.