مثل بقیه با من رفتار کنید
مثل بقیه با من رفتار کنید

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، زلاتان ایبراهیموویچ که در دربی اخیر لس‌آنجلس هت‌تریک و به برتری ۳ بر ۲ لس‌آنجلس گلکسی مقابل لس‌آنجلس اف‌سی در هفته بیست‌ویکم لیگ MLS کمک کرد، از جانب کمیته انضباطی این لیگ هشداری جدی بابت ضربه‌ای که با آرنج به صورت المونیر، مدافع لس‌آنجلس اف‌سی زد، دریافت […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، زلاتان ایبراهیموویچ که در دربی اخیر لس‌آنجلس هت‌تریک و به برتری ۳ بر ۲ لس‌آنجلس گلکسی مقابل لس‌آنجلس اف‌سی در هفته بیست‌ویکم لیگ MLS کمک کرد، از جانب کمیته انضباطی این لیگ هشداری جدی بابت ضربه‌ای که با آرنج به صورت المونیر، مدافع لس‌آنجلس اف‌سی زد، دریافت کرد. المونیر که استخوان گونه‌اش دچار شکستگی شده باید مورد عمل جراحی قرار بگیرد.

ایبرا در این باره گفت: من در آن صحنه به مانند هر دوئل دیگری به هوا پریدم و از روی عمد به المونیر ضربه نزدم. تنها تفاوت این است که من از بقیه بلند قامت‌تر هستم، وگرنه من مثل دوئل‌های دیگر به هوا می‌پرم و این روش بازی من است، نه‌ اینکه بخواهم به کسی آسیب بزنم.

وی افزود: احساس می‌کنم زیر ذره‌بین هستم اما وقتی شما بهترین باشید، زیر ذره‌بین هم قرار می‌گیرید. من فوتبالیستی حرفه‌ای هستم درست مانند دیگر فوتبالیست‌ها، پس باید به مانند دیگران با من رفتار شود. وقتی در زمین نمی‌توانند شما را متوقف کنند، سعی می‌کنند در خارج از زمین کاری کنند که به نظرم این جزئی از بازی نیست و حرفه‌ای هم نیست.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.