بسته جدید پیشنهادی رم برای جذب مهاجم اینتر
بسته جدید پیشنهادی رم برای جذب مهاجم اینتر

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، نشریه ایتالیایی «رپابلیکا» خبر داد باشگاه رم با ارائه بسته پیشنهادی به باشگاه اینتر، قصد به خدمت گرفتن مهاجم آرژانتینی نراتزوری را دارد. طبق این گزارش؛ رم در نظر دارد ادین ژکو را که رویش ۲۰ میلیون یورو قیمت گذاشته را به اینتر بدهد و در ازای […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، نشریه ایتالیایی «رپابلیکا» خبر داد باشگاه رم با ارائه بسته پیشنهادی به باشگاه اینتر، قصد به خدمت گرفتن مهاجم آرژانتینی نراتزوری را دارد. طبق این گزارش؛ رم در نظر دارد ادین ژکو را که رویش ۲۰ میلیون یورو قیمت گذاشته را به اینتر بدهد و در ازای پرداخت ۳۰ میلیون یورو، مائورو ایکاردی را به خدمت بگیرد. رم در نظر دارد پیشنهاد دستمزد ۵ میلیون یورویی پس از کسر مالیات را به مائورو بدهد.  

دو باشگاه یوونتوس و ناپولی هم نسبت به خدمت گرفتن مهاجم ناراضی اینتر علاقه‌مند هستند اما «رپابلیکا» معتقد است با توجه به اینکه ناپولی تمرکزش را روی جذب نیکلاس په‌په از لیون گذاشته و یوونتوس هم هنوز نتوانسته تکلیف هیچیک از مهاجمان خود – ماریو مانژوکیچ، مویزه کین و گونسالو ایگواین – را روشن کند، بنابراین مسیر برای رم به منظور جذب ایکاردی هموارتر است.

نشریه «کوریره دلو اسپورت» ایتالیا اما مدعی شد که ایکاردی ۲۶ ساله تنها به دنبال پیوستن به یوونتوس است اما باشگاه اینتر حاضر نیست از خواسته ۸۰ میلیون یورویی خود برای فروش این بازیکن کوتاه بیاید.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.