تمجید باشگاه لهستانی از میلاد عبادی‌پور
تمجید باشگاه لهستانی از میلاد عبادی‌پور

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، میلاد عبادی‌پور، دریافت‌کننده و یکی از ارکان تیم ملی والیبال ایران، جایگاه خود را در تیم باشگاهی‌اش، اسکرا بوهاتوف به خوبی پیدا کرده است و یکی از بازیکنان مهم این تیم لهستانی به حساب می‌آید. سایت باشگاه اسکرا مطلبی را به شرح زیر منتشر کرده است که […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، میلاد عبادی‌پور، دریافت‌کننده و یکی از ارکان تیم ملی والیبال ایران، جایگاه خود را در تیم باشگاهی‌اش، اسکرا بوهاتوف به خوبی پیدا کرده است و یکی از بازیکنان مهم این تیم لهستانی به حساب می‌آید. سایت باشگاه اسکرا مطلبی را به شرح زیر منتشر کرده است که بازتاب خوبی هم در سایت فدراسیون والیبال لهستان داشته:

تیم اسکرا، نخستین باشگاهی اروپایی میلاد عبادی‌پور است و او فصل آینده برای سومین سال متوالی در این تیم بازی خواهد کرد. تصور کردن تیم «زرد و سفید»ها بدون میلاد، بسیار سخت است و او یک نقطه اتکای مهم برای اسکرا به حساب می‌آید.

ایرانی‌ها بازیکنانی هستند که چندان از بازی در کشورهای دیگر خوش‌شان نمی‌آید، ولی میلاد بعد از شش سال بازی برای تیم‌های کاله، شهرداری ورامین، سرمایه و الریان قطر، تصمیم گرفت به اروپا برود و برای اسکرا بازی کند. اگرچه او در ابتدا ترس زیادی داشت، ولی به تدریج به باشگاه اسکرا علاقه‌مند شد و مدیران تیم هم قراردادش را برای سه سال دیگر تمدید کردند.

افتخارات میلاد در قاره آسیا هم کم نیست و او سه بار قهرمان و دو بار نایب قهرمان لیگ برتر ایران شده و سه بار نیز جام قهرمانی باشگاه‌های آسیا را بالای سر برده که معادل مدال طلای لیگ قهرمانان اروپاست.

موفقیت‌های عبادی‌پور در لهستان هم ادامه داشت و او به سرعت به بازیکن مورد علاقه هواداران تبدیل شد. اسکرا با میلاد، قهرمان سوپر کاپ لهستان شد و توانست علاوه بر کسب عنوان سومی لیگ قهرمانان، یک بار دیگر هم سوپر کاپ را لهستان فتح کند.

توافق سه ساله اسکرا با میلاد عبادی‌پور،‌ یک موفقیت برای مدیران اسکرا به حساب می‌آید و میلاد نیز با وجود پیشنهادهای وسوسه‌کننده‌ای که از باشگاه‌های دیگر داشت، ترجیح داد در لهستان و اسکرا بماند.

کونراد پیچوکی، رئیس باشگاه اسکرا در این مورد گفت: پول برای میلاد، مهمترین مسئله نیست و او با تمدید قراردادش با اسکرا، احترام و محبوبیت زیادی نزد هواداران برای خود پیدا کرد. این بازیکن سال گذشته در حالی به ما ملحق شد که نمی‌دانست در آینده برای او چه پیش خواهد آمد. میلاد وارد کشوری با فرهنگی کاملاً متفاوت شده  بود. عبادی‌پور در جریان جلساتی که برای تمدید قرارداد با یکدیگر داشتیم از ما بابت حمایت‌هایی که از او کردیم و رفتاری که مجموعه باشگاه اسکرا با وی داشت، تشکر کرد.

میهاو گوگل، سرمربی جدید تیم اسکرا نیز می‌داند که برای بستن تیم در فصل آینده، اول باید از میلاد عبادی‌پور شروع کند. او می‌گوید: بازیکن ایرانی‌مان، کلاس و سطح بازی خود را در تمرینات به ما نشان خواهد داد. میلاد بازیکنی با کاریزمای فوق‌العاده و مهارت‌های زیاد است. او در تمام شرایط با تیم هماهنگ می‌شود و همین موضوع به تیم آرامش فراوان و اعتمادبه‌نفس می‌دهد. نقش میلاد در تیم مثل یک ستون است که هیچ‌گاه موضع دفاعی به خود نمی‌گیرد، چون او در سرویس و حمله در سطح بسیار بالایی عمل می‌کند.

همه ما خوشحالیم که جنگجویی مثل عبادی‌پور تصمیم گرفت در اسکرا بماند. او قهرمان لهستان است و کسی نمی‌داند چند عنوان قهرمانی دیگر کسب خواهد کرد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.