هر کسی از راهی به دنبال ضربه زدن به پرسپولیس است
هر کسی از راهی به دنبال ضربه زدن به پرسپولیس است

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت مصدومیتش، تعویق آغاز لیگ برتر، باخت سرخ‌پوشان در جام شهدا مقابل سایپا و… صحبت‌هایی مطرح کرد که در زیر می‌خوانید. *از آخرین وضعیت پرسپولیس در روز‌های اخیر صحبت کن.خدا را شکر همه چیز خوب است و بازیکنان خیلی خوب […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

صحبت های جنجالی کاپیتان پرسپولیس در مورد دشمنان این تیمبه گزارش رسانه ۷، سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت مصدومیتش، تعویق آغاز لیگ برتر، باخت سرخ‌پوشان در جام شهدا مقابل سایپا و… صحبت‌هایی مطرح کرد که در زیر می‌خوانید.

*از آخرین وضعیت پرسپولیس در روز‌های اخیر صحبت کن.
خدا را شکر همه چیز خوب است و بازیکنان خیلی خوب تمرین می‌کنند. همه اعضای تیم و باشگاه پرسپولیس برای موفقیت تلاش می‌کنند تا بتوانیم فصل خوبی داشته باشیم. در این مدت هم بازی تدارکاتی برگزار کردیم و یک بازی هم امروز انجام خواهیم داد و به نظر من هرچه تعداد برگزاری بازی‌های تدارکاتی بیشتر باشد، برای ما بهتر خواهد بود؛ چراکه هم مربیان می‌توانند با تیم بیشتر آشنا شوند و هم بازیکنان جدید قادر خواهند بود در کنار بازیکنان قدیمی به هماهنگی بیشتری برسند. مطمئنا هرچه بازی تدارکاتی بیشتر انجام دهیم، این مسئله باعث شناخت بیشتر مربیان از تیم خواهد شد و این مسئله به همه ما کمک خواهد کرد.
*در باره شایعه مصدومیتت اخبار ضد و نقیضی در فضای مجازی پخش می‌شود. خودت در این باره چه صحبتی داری؟
در ترکیه متاسفانه مشکل کوچکی برای پایم پیش آمد، اما موضوع خیلی مهم نبود، هرچند که آقای کالدرون به من گفت که خیلی آرام به شرایط نرمال برسم و عجله‌ای نکنم. الان هم خدا را شکر خیلی وضعیت بهتری دارم و با آغاز تمرینات کار خودم را انجام می‌دهم، اما به هر حال باید مراقب باشم تا مصدومیتم تشدید نشود.
*پرسپولیس در جام شهدا به سایپا باخت و این مسئله باعث شد تا انتقاد‌هایی به تیم صورت بگیرد. به عنوان کاپیتان تیم در این خصوص چه صحبتی داری؟
به هر حال این‌ها بازی‌های تدارکاتی است و اسمش روی خودش هست. باخت در بازی‌های تدارکاتی مهم نیست. در بازی‌های تدارکاتی باید مربیان از تیم شناخت پیدا کنند. من از هواداران پرسپولیس می‌خواهم که مثل همیشه از تیم حمایت کنند و کنار هم باشند؛ چراکه به نظر من الان سخت‌ترین روز‌های پرسپولیس است. قطعا همه می‌دانند که چه مشکلاتی داشتیم و الان هر کسی به هر طریقی به دنبال این است که به پرسپولیس ضربه بزند، اما هواداران باید در کنار هم باشند و از تیم حمایت کنند. مشکلات در طول فصل قطعا بیشتر از الان خواهد بود؛ چراکه برخی‌ها همه تلاش خود را می‌کنند تا برای پرسپولیس حاشیه بسازند و این وظیفه هواداران است که با حمایت از پرسپولیس این اجازه را به آن‌ها ندهند. همه باید با هم متحد باشیم و برای موفقیت پرسپولیس بجنگیم. در این سال‌های اخیر خیلی‌ها تلاش کردند تا به پرسپولیس ضربه بزنند و امسال این مسئله به اوج خود رسیده است. ما طرفداران خوبی داریم که از ما خیلی خوب حمایت کردند و هر بار که به عقب برگردیم به خوبی متوجه این مسئله می‌شویم  که آن‌ها چه حمایت ویژه‌ای از ما انجام دادند. ما با هجمه‌های زیادی جنگیدیم و هواداران ما هم این کار را انجام دادند و الان هم باید با کسانی که می‌خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند بجنگیم. متاسفانه می‌بینیم که کسانی که زورشان به پرسپولیس نمی‌رسد از راه‌های دیگر به دنبال ضربه زدن به ما هستند و هواداران باید هوشیار بوده و جلوی آن‌ها بایستند و ما بازیکنان هم وظیفه داریم که تلاش بیشتری انجام دهیم.
*انتشار عکس‌های گابریل کالدرون در صفحه اینستاگرامت باعث شد تا خیلی‌ها به رابطه خوب شما دو نفر پی ببرند و این در حالی است که در این مدت شایعات زیادی علیه شما دو نفر ساخته شده بود.
ببینید! ما بازیکنان وظیفه داریم فقط تمرین کرده و تلاش کنیم و بازیکنان باید بدانند که پیراهن پرسپولیس چه ارزش و قیمتی دارد که آن را به تن کرده‌اند. ما باید دست به دست هم بدهیم و از پرسپولیس حمایت کنیم؛ چراکه این نام از هر چیزی مهم‌تر است. ما در زمان‌های گذشته تجربه اشتباهاتی را که انجام داده‌ایم را داریم و باید مراقب این مسائل باشیم و در این بین وظیفه هواداران بسیار مهم است؛ چراکه آن‌ها با حمایت‌هایشان کار‌های بزرگی انجام دادند. همه به دنبال ضربه زدن به پرسپولیس هستند و مهم‌ترین نام، پرسپولیس است، اما می‌بینیم که برخی به دنبال ضربه زدن به پرسپولیس هستند و در این بین خیلی از افراد هم به صورت آگاهانه یا ناآگاهانه در فضای مجازی به پرسپولیس ضربه می‌زنند که این اصلا خوب نیست و باید هواداران هوشیار باشند. همه ما آماده یک لیگ سخت هستیم و به نظر من کار پرسپولیس در لیگ آینده از همیشه سخت‌تر خواهد بود. الان موج جدید دشمنی‌ها به راه افتاده و مطمئنا هدف آن‌ها با شروع لیگ اوج خواهد گرفت و آن‌ها چند ماه آینده را نشانه گرفته‌اند. تا الان هم با حمایت هواداران با این مسائل مقابله کردیم و امیدواریم که حالا که حاشیه‌سازان برای ماه‌های آینده کار خود را برنامه‌ریزی‌شده پیش می‌برند، ما هم بتوانیم با این مشکلات مقابله کنیم. برخی‌ها به دنبال ضربه زدن به پرسپولیس هستند و در این بین از هیچ کاری کم نمی‌گذارند. اما خیال ما به حمایت هواداران گرم است.
*انتشار عکس با محسن خلیلی هم نشان داد که کدورت‌ها کنار رفته است. درست است؟
من با محسن خلیلی چند سال هم‌بازی بودم و با یکدیگر دوست و رفیق هستیم، اما در این بین برخی‌ها اختلافاتی را به وجود آوردند و هدف آن‌ها ضربه زدن به پرسپولیس بود. ما فصل گذشته با پنجره‌های بسته و با ۱۱-۱۰ بازیکن کار‌های بزرگی انجام دادیم و این هواداران بودند که ما را به بالاترین جا‌ها رساندند. می‌دانم که مشکلات زیاد است، اما اگر به گذشته نگاه کنیم، خواهیم دید که هواداران پرسپولیس با حمایت‌هایشان چه کار بزرگی انجام دادند. ما باید خودمان به یکدیگر کمک کنیم و شرایط خوبی را به وجود بیاوریم تا دوباره روز‌های خوب را تجربه کنیم.
*هنوز زمان آغاز لیگ برتر مشخص نیست و این موضوع چه مشکلاتی برای تیم‌ها خواهد داشت.
به نظر من تاخیر برای آغاز لیگ اصلا خوب نیست؛ چراکه تیم‌ها برنامه‌ریزی خود را برای آغاز لیگ انجام داده‌اند، اما یک موضوعی وجود دارد و آن اینکه اگر قرار است تاخیری در آغاز لیگ باشد باید به وضعیت استادیوم‌ها و باشگاه‌ها به صورت ریشه‌ای رسیدگی شود، نه اینکه فقط حرف بزنیم و بگوییم مشکلات وجود دارد. اگر به وضعیت باشگاه‌ها به صورت ریشه‌ای رسیدگی نشود، شک نکنید که مشکلی حل نخواهد شد و روز از نو و روزی از نو خواهد بود. اگر قرار است به وضعیت باشگاه‌ها رسیدگی شود همین تاخیر می‌تواند خوب باشد، اما اگر قرار نیست اتفاقی بیفتد که این تاخیر اهمیتی نخواهد داشت.
*از نظر فنی چقدر این مسئله به تیم‌ها ضربه خواهد زد؟
از نظر فنی این مسئله صد درصد به ضرر تیم‌ها خواهد بود؛ چراکه هر تیمی برای آغاز لیگ برنامه‌ریزی کرده و شرایط بازی‌های دوستانه و بدنسازی را بر اساس زمان اعلام‌شده در نظر گرفته‌اند، اما به نظر ما سازمان لیگ باید به این مسئله رسیدگی کند؛ چراکه اگر به باشگاه‌ها کمک نشود، قطعا تیم‌های باشگاهی ضربه خواهند خورد.
*و صحبت پایانی؟
کار ما سخت است و باید آماده شروع پرقدرت در لیگ باشیم و از هواداران هم می‌خواهم از ما حمایت کنند تا در روز‌های سخت سربلند بیرون بیاییم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.